Сьогодні, Майстер нігтьового сервісу - це творча реалізація + незалежність + хороший дохід. А також, це прекрасна можливість рости, розвиватися, знайомитися і спілкуватися з новими цікавими людьми.

Якщо, Ви вирішите отримати нову, модну професію і зануритися в індустрії краси, то Ви повинні розуміти наскільки серйозно треба підійти до вибору Учбового Центру. Так як, зараз, дуже велика конкуренція і актуальна боротьба за клієнта! Для того, щоб витримати конкуренцію, майбутній Майстер повинен отримати на перших курсах, максимум знань і практики. А також, постійно розвиватися, розширюючи свій спектр послуг.

Безліч навчальних центрів запрошують на свої курси і обіцяють за короткі терміни зробити з Вас професіоналів. А також армія майстрів-надомників пропонують 'навчити недорого'.

На жаль, практика показує, що не завжди обіцянки виконуються. Гарний сайт і жвава реклама - не гарантія якісного навчання.

Як не помилитися і зробити правильний вибір?

Ось, що я можу порадити:

Запитайте у свого Майстра, де він навчався і які школи він вважає гідними.

Зверніть увагу на роботи викладачів і випускників.


(Витримана форма нігтів, витонченість дизайнів, чіткість ліній)

Для досягнення кращого ефекту, краще взяти навчальну відпустку і повністю зануритися у навчання. Вечірні курси, після роботи, не так ефективні тому, що багато інформації важко сприймати в стані втоми.

Уважно прочитайте програму і уточніть кількість наданих практик і моделей.

Уточнити, чи надаються витратні матеріали на час навчання.

Уточніть на якому бренд проходить навчання і почитайте відгуки про його якість.

Обдзвоніть декілька вибраних шкіл і проведіть порівняльний аналіз за принципом "ціна-якість" .Посчітайте собівартість одного навчального дня (години).

Уточнити, скільки людина в групі. Оптимально, не більше 8 чоловік на одного викладача.

Зайдіть на нігтьові форуми і почитайте відгуки майстрів про школи. Найкраща реклама "сарафанне радіо"

Відвідайте вибрані школи в якості моделі та оцініть атмосферу, ставлення і підхід до навчаються

Значимими перевагами є підтримка в подальшій роботі, працевлаштуванні, безкоштовні майстер класи, конкурсні тренінги забезпечують самостійний розвиток у професійній сфері і перемоги на конкурсах!