Серпень - місяць особливий, він традиційно відкриває оксамитовий сезон. Саме на серпень-вересень планується самий елітний "виїзний" відпочинок. Ті ж, хто залишається в місті з причини навчання або роботи, весь теплий серпень від душі насолоджуються придбаними за літо: яскравим засмагою, відпочив виглядом і постройневшей фігурою.

На жаль, саме в серпні загострюються всі наслідки сонячного " передозу ": акне, фотоіндуковані зморшки, пігментні плями і т.д. Лікарі центру краси Дворянська Садиба склали рейтинг найпопулярніших у клієнтів SOS процедур для відновлення шкіри, яким не перешкода спекотне серпневе сонце.

Комплекс апаратних чисток обличчя підходить для будь-якого віку і типу шкіри. Він складається з 2-х основних етапів: гальванічна чистка та ультразвукова чистка. Без найменших травм, розпарювання і "колупання" Ваші пори повністю очищаються і стягуються; відновлюються шкірний PH і імунітет. Найголовніше, що раніше придбаний засмага не отшелушивается і не блідне, а, навпаки, стає рівніше і насиченішим за рахунок зволоження. При бажанні, після такої чистки, можна відразу ж відправлятися на пляж. А ефект від процедури зберігається як мінімум пару тижнів.

Биоревитализация - ін'єкції нестабилизированной гіалуронової кислоти, життєво необхідні всім любителькам пляжного відпочинку. Спека і сонце не тільки висушують поверхневий шар шкіри, але і "випарюють" з її глибоких шарів основну складову міжклітинної речовини, гіалуронову кислоту. В результаті основний (дермальний) шар шкіри стоншується, втрачає еластичність, а поверхневий (епідермальний), навпаки, грубіє і потовщується. Замість того, щоб виглядати пружною і ніжно-смаглявою, шкіра обличчя стає "дубленої", на ній з'являється сітка зморшок. Juvederm Hydrate відноситься до останнього покоління біоревіталізантов. Це препарат з максимальним розміром молекули гіалуроовой кислоти, тому і результат від такої ін'єкції максимально довгий. Досить приблизно 3-х ін'єкцій раз в 3 тижні, щоб повернути процес фотостаріння назад. Якщо Ви плануєте відпустку з інтенсивним пляжним відпочинком, рекомендуємо зробити процедуру биоревитализации дня за 4 до від'їзду, і, по можливості, по приїзді.

Для комплексного клітинного відновлення шкіри в літній період і створення повної антиоксидантного захисту, лікарі нашого Центру використовують унікальний цітостімулірующій коктейль.


Особливо він рекомендується тим, хто влітку страждає від всіляких шкірних проблем і дисбалансів: фотодермматіти, гіпер- і гіпопігментація, загострення акне. Всім любителькам інтенсивно "позасмагати" старше 30, ми також настійно рекомендуємо хоча б раз на сезон пройти таку процедуру. До складу коктейлю входить повний комплекс речовин, що забезпечують нормальну життєдіяльність клітини в екстремальних умовах: гіалуронова кислота, амінокислоти, коензими, пептиди, вітаміни, мінерали і т.д. Особливе значення має трипептид міді, що відповідає за "правильний" синтез меланіну. Вже після 1 процедури Вам забезпечений яскраво виражений ліфтинг з тривалим пролонгованим ефектом і інтенсивний безпечний загар в самих делікатних зонах. Ця авторська новинка сезону вже стала "хітом" у клієнтів Дворянській Садиби.

У тих, хто принципово не хоче робити ін'єкції, але при цьому чекає кардинального ефекту зволоження і ліфтингу, особливим попитом користується одночасний "дует" термоліфтінга і біоліфтінга. В якості монопроцедури його можна використовувати як екстрене SOS засіб миттєвої краси. Ефекту вистачає як мінімум на тиждень.

Якщо ж таку процедуру провести як курс (4-6 процедур), то результат Вам гарантований щонайменше до наступного сезону. Біоліфтінг (мікрострумова терапія) забезпечить клітинну стимуляцію і глибоке зволоження, а радіохвиля ліквідовує наслідки сонячного еластозу тканин.

Влітку всім хочеться бути красивими, але дуже шкода витрачати час на регулярні візити до косметолога. Ми перерахували найпопулярніші у наших пацієнтів процедури, що дозволяють добитися максимального результату буквально за одне відвідування, без шкоди для здоров'я і шкоди для пляжного відпочинку. Сподіваємося, що вони допоможуть Вам увійти в оксамитовий сезон з ніжною, смаглявою і, по-справжньому, оксамитовою шкірою ....