Обмовимося відразу, мова піде не "про один із засобів від випадіння волосся", а про єдиний спосіб, реально впливає на перехід волоса зі стадії випадання в стадію зростання! І цей факт змушені визнати навіть провідні компанії з виробництва тріхологіческом ліній.

Жодне інше засіб, за винятком плазмоліфтінга, не може реально зупинити процес випадіння волосся, а здатне призвести лише до більш-менш тривалої ремісії. Ін'єкції плазми, збагаченої тромбоцитами в кількості, що перевищує 1.000.000 на 1 мл плазми, зупиняє навіть такі "складно піддаються" види випадіння волосся, як:

- Андрогенетична алопеція
- Випадання волосся в літньому віці
- Випадання волосся, обумовлене стресовим чинником
- Сезонне випадання волосся

У певних випадках плазмоліфтінг під силу навіть викликати ріст волосся у чоловіків похилого віку.
Про те, в чому суть методики плазмоліфтінг, і як впливають на волосся і шкіру голови ін'єкції збагаченої плазми, розповідають сертифіковані лікарі центру краси "Дворянська Садиба".

Почнемо з проблеми випадіння волосся. Адже, чим раніше почати лікування, тим легше і ефективніше воно проходить. Що можна вважати нормою, а що аномалією? Середня денна норма втрати волосся - 50-80 штук. Якщо ця кількість збільшується, то можна говорити про початок процесу випадання. Справа в тому, що волосяний фолікул проходить три стадії: анаген (ріст і розвиток), катаген (згасання), Телага (стадія спокою).

Зазвичай випадання волосся відбувається в стадії Телага (це норма). Але якщо волосся входить в цю стадію передчасно, то кількість випали волосся збільшується. Так само є аномальним випадання волосся, що трапляється у фазі анагена. Це обумовлено порушеннями розвитку волосяного фолікула на клітинному рівні.

Відновити і нормалізувати життєдіяльність клітини всерйоз і надовго без можливих ризиків і синдрому відміни доступно плазмі крові, збагаченої тромбоцитами.

Справа в тому, що клітини крові тромбоцити відповідають не тільки за згортання крові, а й активно впливають на регенерацію рани за рахунок факторів росту (PGF, IGF, EGF, TGF, HGF), що стимулюють клітини шкіри до регенерації.


Якщо ж ін'єкційно ввести збагачену тромбоцитами плазму в неушкоджену шкіру, то це спровокує прискорене оновлення клітин шкіри і судин, що постачають її кров'ю.
З точки зору здоров'я і зміцнення волосся це означатиме:

- Повністю відновлюється трофіка шкіри голови (нормалізується кровообіг, салоотделение, підвищується імунітет). Іншими словами: створюється ідеальне середовище для повноцінного розвитку волосяної цибулини, подовження терміну її життєдіяльності та росту волосся.

- За рахунок дифузії (проникнення) ростових факторів безпосередньо у волосяну цибулину, ініціюється її відродження на клітинному рівні. Це обумовлює "пробудження" цибулин у стадії спокою.

А що станеться, якщо зробити ін'єкції плазми здоровим волоссю? Приємним "побічним" ефектом плазмоліфтінга є потовщення (збільшення діаметра) стрижня волосся і підвищення його пружності. Тому після перших же процедур Ви почнете відчувати густоту і обсяг власної шевелюри. І, зрозуміло, можна розраховувати на прискорений ріст волосся.

Оскільки плазмоліфтінг - захід не з дешевих, то важливо: скільки сеансів Вам знадобиться. Багато в чому це залежить від тяжкості і "занедбаності" проблеми. В середньому необхідно розраховувати на 4-10 сеансів раз на тиждень. Тим, хто робить цю процедуру "для більшої краси" волосся зазвичай вистачає курсу з 3 - 4 процедур раз в два тижні.

Ціновий розкид процедури по Москві досить великий: від 5000 р. До 10000. Це в основному залежить від типу методики приготування плазми: спеціальних активів для обробки пробірок і режиму центрифугування. Важливий також досвід і кваліфікація фахівців. Слід пам'ятати, що плазмоліфтінг - методика роботи з кров'ю, яка знаходиться в компетенції лише медичних установ, що мають спеціальну ліцензію.

Ну і, безумовно, зручно, якщо таке медичне відділення входить до складу центру краси, що займає перукарні студією відповідного рівня. У цьому випадку Ви можете розраховувати одночасно як на лікувальні процедури, так і на якісну супровідну естетику для волосся.