Свет мой, зеркальце, скажи - ці слова із старовинної дитячої казки пам'ятає, напевно, кожна з нас. І хоча вони належали негативною героїні, з роками ми починаємо розуміти досаду зрілої жінки, що виявляє в дзеркалі все більше ознак віку. Втім, сьогодні зовсім не обов'язково йти на такі радикальні заходи, як зла чарівниця з казки - "стерти" зморшки і вікові пігментні плями, повернути шкірі гладкість, ніжність і сяючий колір, відновити овал обличчя і витончені обриси шиї сьогодні зовсім не складно, достатньо просто звернутися в хороший салон краси. І допоможе в цьому одна з найефективніших процедур новітнього покоління - лазерне шліфування шкіри.

Незважаючи на своє "серйозне" назву, насправді лазерне шліфування - дуже делікатна і ювелірно точна процедура, яка не так шліфує, скільки ремоделирующих шкіру, запускаючи в ній глибокі процеси природного омолодження. Під час процедури на шкіру направляється кілька сотень тонких кращої лазера, кожен з яких відрізняється високою щільністю, потужністю і енергією. Вони проникають у шкіру на необхідну в кожному окремому випадку глибину - від 0,3 мм, коли потрібно впливати лише на верхній шар шкіри - епідерміс, і до 1 мм і більше, якщо потрібно "розбудити" і перезапустити колагеновий шар, розташований в більш глибокому шарі наших шкірних покривів - дермі. Кожен з променів залишає після себе крихітну мікротермальние лікувальну зону - ділянку випарованої шкіри діаметром менше десятої частки міліметра. При цьому клітини шкіри навколо залишаються в цілості й схоронності, в них запускається природний процес активного ділення і нова, молода тканину заміщає пошкоджені ділянки.

Трохи вище ми згадали, що лазерне шліфування служить своєрідною "перезавантаженням" для генового шару - каркаса з волокон колагену і еластину, що забезпечує пружність шкіри і чіткі обриси обличчя. Проникаючи в дермальний шар, Мікропромінь лазера викликають локальне нагрівання волокон колагену, які відразу ж скорочуються і ущільнюються - зовні це проявляється у вигляді миттєвого ліфтинг-ефекту.


При цьому запускається відповідна реакція тканин - синтез нових, молодих молекул колагену і еластину натомість нагрітих лазерними променями. Колагеновий каркас оновлюється, стає більш щільним, в результаті шкіра підтягується, "заповнюються" зморшки, а овал обличчя відновлює колишні, красиві обриси, зникають обвислості і птоз. Одночасно, пронизуючи шкіру, Мікропромінь лазера руйнують пігментні бляшки - вікові пігментні плями стають блідіше і поступово зникають.

Не менш разючі зміни відбуваються і в епідермісі. Наприклад, при такій естетичної проблеми, як "оспинки", рубці постакне і дрібні шрами на обличчі, потік Мікропромінь ефективно випаровує видозмінені тканини, на зміну яким приходять здорові клітини епідермісу завдяки активно діляться ділянок шкіри по сусідству. При цьому відбувається якісне поліпшення структури епідермісу, блідий або землистий колір шкіри поступається місцем ніжному рум'янцю і здорового сяйва, зникають темні кола під очима, розширені пори і інші дефекти.

Унікальна особливість лазерного шліфування - довготривалий ефект завдяки тому, що в шкірі після кількох процедур запускаються глибокі, потужні процеси омолоджування. Результат декількох процедур в салоні зберігається декількох років, після чого курс можна повторити. Ще одна важлива деталь - при всій своїй глибокій дії, лазерне шліфування не вимагає довго відновного періоду - почервоніння шкіри проходить через 1-2 дні.

Після курсу з декількох процедур сучасній жінці вже не доведеться сумніватися у своїй привабливості, адже лазерне шліфування з успіхом замінює ще один чарівний предмет - молодильні яблука, обертаючи назад біологічний вік, як і ці казкові фрукти.