Шрами прикрашають - із цим виразом погодяться багато, проте серед них навряд чи буде хоча б одна жінка. Саме тому видалення шрамів від опіків, порізів та інших травм, операційних слідів, кратерів постакне і стрий - одна з найактуальніших естетичних завдань. І один з найсучасніших, надійних і результативних способів вирішити її - курс процедур лазерної шліфовки, пройти його можна в Представництві "Технології для краси".

Що таке шрам? За своєю суттю, шрами і рубці - це ділянка щільної сполучної тканини, який утворюється на місці травми, його колір може бути яскравіше або світліше навколишньої шкіри. Фіброзна тканина як би заміщає частина здорових клітин, утворення шрамів - це природна реакція організму на значні пошкодження шкіри. Як правило, роботу над шрамами починають не раніше, ніж через 12 місяців після травми і у віці не молодше 25 років, коли рубець вже прийняв свою остаточну форму.

Відзначимо, що повністю і безслідно видалити шрам неможливо, але завдяки сучасним лазерним технологіям можна зробити його тонше, світліше, менш щільним і рельєфним, аж до того, що помічати його слід на шкірі буде лише сам володар.

Головний принцип у видаленні рубців, шрамів і стрій - скорочення обсягів сполучної тканини, яка випаровується за допомогою лазерного променя. Для цього використовуються потужні лазерні установки, які впливають на шкіру відразу декількома сотнями найтонших променів діаметром в десяті частки міліметра.


Ці Мікропромінь проникають у шкіру на глибину від 50 до 1500 мікрон (це 1,5 мм), видаляючи всю патологічну фіброзну тканину на цій глибині.

Якщо поглянути на шкіру після їх впливу під потужним мікроскопом, то можна побачити своєрідні колодязі глибиною до 1,5 мм - порожнечі, що залишилися в сполучної тканини, при цьому ділянки шкіри по сусідству залишаються непошкодженими. Сумарна площа цих зон впливу становить в середньому 20% від усієї площі оброблюваної ділянки, вони можуть розташовуватися як з більшою, так і меншою щільністю.

Завдяки сучасним лазерним технологіям, лазер під час процедур безкровно знищує виключно сполучну тканину, не зачіпаючи здорову шкіру. При цьому процедура активізує синтез клітин епідермісу і дерми, запускає процес оновлення колагенової-еластинових каркаса шкіри - здорові тканини поступово заміщають сполучні. Зовні це виражається в тому, що шрам, рубець постакне або розтяжки поступово згладжуються, їх колір наближається до нормального кольору шкіри, їх все складніше визначити на око або на дотик.

У Представництві "Технології" для краси "використовуються найсучасніші лазерні установки, серед них італійське обладнання DEKA SmartXide DOT і американська система Fraxel Re: Store. Кількість процедур на них підбирається індивідуально, залежно від складності випадку, в середньому потрібно 4-5 процедур з інтервалом у кілька тижнів.