Основні перукарні колекції провідні світові школи представляють щорічно в жовтні на міжнародному перукарському салоні в Лондоні. Але багато чого можна передбачити заздалегідь, спираючись на лукбука осіннє-зимових колекцій відомих дизайнерів: зачіски, колір волосся і макіяж моделей - ось головний орієнтир прийдешньої перукарської моди. Саме про колірних нюансах і осінніх тенденції в колористиці 2011 розкажуть стилісти модного центру краси Дворянська Садиба.

Зміна кольору волосся - серйозний крок, але цієї осені стати володаркою ультра модного відтінку зможе майже кожна без особливих жертв і ризиків для волосся . Кольором № 1 на показах Fall 2011 стає рудий у всьому його різноманітті. При чому, мова йде не тільки про чисто рудої гамі. Достатньо мати в своєму кольорі легкий рудуватий подтон, і Ви сміливо можете претендувати на повну відповідність моді сезону. Отримати такі відтінки можна за допомогою легкого тонування або ламінування волосся. Ці процедури припадуть дуже до речі для тих, чиє волосся піддалися випробуванню перебування на сонці і висушуючу дії морської солі. Для проблемних, схильних до випадання волосся, підійде лікувальний фарбування хною.

Щасливі власниці рудого волосся можуть посилити модний нюанс. Фаворити показів: темно-руде насичені тони і янтарно-медові (Alberto Feretti, Jil Sander, Givenchy, Galliano).

Якщо Ваше волосся мають поширений русявий відтінок, додайте до нього легкий мідний нюанс, як на показах ( Chanel, Marni, Rodarte, Chloe, Oscar de la Renta).

Власницям каштанових волосся краще забути про холодні попелястих тонах, і орієнтуватися на рудуваті і золотисті відтінки (Marc Jacobs, Chloe, Versace, Gaultier).

Навіть пекучі брюнетки пожертвують синяво-чорним кольором заради м'яких теплих відблисків на волоссі (Lanvin, Celine).


Баклажан, слива і червоно-фіолетові тони на чорному волоссі - явні аутсайдери.

Блонд відступив на друге за популярністю місце, але при цьому залишив за собою право з'єднати власні переваги з актуальністю рудих відтінків. Все просто: відтінятимете світлий блонд в золотисті, бежево-персикові, пшеничні і карамельні тони, і Ви будете на гребені моди (Balmain, Chloe, Chanel, Isabel Marant). При цьому блондинкам дипломатично залишено право вибирати між "теплом" та "холодом" відтінків. Затяті шанувальниці попелястих і платинових тонів можуть не зраджувати своїм пріоритетам (Gaultier). Суперсветлие блондинки підтримані авторитетом Chanel і Stella McCartney.

Можна вважати, що мода осені сама підказує рецепт правильного ставлення до здоров'я і краси волосся. Вона не вимагає ніякого насильства і кардинального перетворення кольору, а, навпаки, підказує, як з'єднати естетичні завдання з поліпшенням якості і текстури.