http://emily-mag.ru/

Лосьоны - це відмінні косметичні засоби. Вони не тільки зволожують і освіжають нашу шкіру, але і доглядають за нею нітрохи не гірше дорогих кремів для тіла.

Пам'ятайте, що косметика для тіла може приносити користь, коли ми застосовуємо її двічі в день на промиту і висушену шкіру. Розпарена після ванни шкіра швидше вбирає поживні речовини, що містяться в лосьоне.

Лосьйони - це відмінні косметичні засоби. Вони не тільки зволожують і освіжають нашу шкіру, але і доглядають за нею нітрохи не гірше дорогих кремів для тіла.

Пам'ятайте, що косметика для тіла може приносити користь, коли ми застосовуємо її двічі в день на промиту і висушену шкіру.


Розпарена після ванни шкіра швидше вбирає поживні речовини, що містяться в лосьоне.

Догляд за різними типами шкіри

Для нормальної, сухої, дуже сухої і грубої шкіри краще всього використовувати зволожуючі лосьйони з великим вмістом поживних речовин.

Вміщені в них інгредієнти - це, в основному, рослинні екстракти (наприклад, оливкова олія, мигдальне масло, масло жожоба) і вітаміни (наприклад, так званий комплекс молодості А + E). Їх завдання полягає в пом'якшенні шкіри і в її захисті від втрати рідини.