//

Прості косички рідко зустрінеш зараз у дівчат навіть у дитячому садку. Хитромудрі зачіски радують материнський очей, і тому хвостики і кіски з простими бантиками - це рідкість. Що вже говорити про дівчат і жінок!

Скільки вимог вони пред'являють до своєї зачісці! Елегантна стрижка, наприклад, - обов'язковий атрибут ділової жінки, як і костюм, та що говорити, без акуратною зачіски з дому не вийде жодна цінує свій вигляд жінка.

Перукарське мистецтво сьогодні дозволяє робити такі стрижки, які зручно і нескладно підтримувати у формі, з яких легко зробити зачіски на кожен день. Звичайно, дуже багато залежить від майстерності перукаря, адже навіть гарне волосся, та й весь образ жінки, можна зіпсувати невдалою стрижкою. Є кілька секретів, якими користуються стилісти при виборі зачіски.

По-перше, потрібно враховувати тип особи. Згадайте, як безглуздо виглядає жінка з повним, круглим обличчям і дуже короткою стрижкою "під хлопчика", у той час як надмірну округлість обличчя можна досить легко скрасити за допомогою багатошарової стрижки, асиметричною чубчика або пасом, що обрамляють обличчя.

Мабуть, єдиним типом особи, яким піде будь-яка стрижка - це овальний.


Щасливим власницям овального типу обличчя можна експериментувати з волоссям, приміряючи то зачіски для довгого волосся, то роблячи коротку екстравагантну стрижку.

По-друге, можна покластися на смак майстра і погодитися на запропоновану їм стрижку. Але цей варіант допустимо тільки в тому випадку, якщо ви добре його знаєте! Інакше можна прокинутися через годину в перукарському кріслі з незрозумілим "шедевром" на голові, і добре, якщо положення можна буде виправити за допомогою іншого майстра ...

Найкраще спочатку підібрати зачіску самостійно, визначивши свій тип обличчя і фасон стрижки , який буде найбільш підходящим.

Наприклад, модна сьогодні косий чубчик може прикрасити багато зачіски на коротке волосся і скорегувати овал обличчя. При цьому виглядати ви будете модно і завзято!

Нарешті, якщо всі експерименти проходять з результатом, який ніяк вам не подобається, то зупиніть вибір на класичних зачісках. Не завжди складність стрижки це добре. Найпростіше каре, якщо воно дійсно підходить вам, буде виглядати краще, ніж багаторівнева вигадлива стрижка.