У літній період, як не дивно, затребуваність косметологічних ін'єкцій зростає. Пов'язано це з тим, що багато апаратні методики небажані, а хочеться кардинальних покращень. Але ще важливіше розуміти, що влітку шкірі найчастіше потрібна екстрена допомога, забезпечити яку можуть лише певні ін'єкції.

Хто потрапляє в групу ризику? Що з "уклав краси" настійно радять зробити професіонали? Чи можна на пляжі придбати гарну засмагу і при цьому не знайти проблем?

Відповіді на ці питання дадуть дерматокосметологи Центру краси "Дворянська Садиба", що мають великий досвід вирішення специфічних літніх проблем зі шкірою.

На перше місце за "життєвими показаннями" для шкіри обличчя, шиї і декольте слід поставити биоревитализацию - ін'єкції гіалуронової кислоти. На відміну від філлерів, в препаратах для биоревитализации гіалуронова кислота знаходиться у вільному (незв'язаної формі) і служить не для заповнення дефіциту тканини (зморшки, складки, інволюційні зміни), а для створення гідрорезервів та відновлення шкіри по молодому типу.

збезводненої шкіри - одна з головних проблем літнього сезону. Причинами її є: сонце, потіння, кліматична сухість повітря. Збезводненої може бути як суха, так і жирна шкіра. Йдеться, зрозуміло, не про поверхневої сухості шкіри, а про дефіцит вологи її глибоких дермальних шарів. За зволоженість і щільність нашої дерми відповідає гіалуронова кислота, здатна притягувати і, як губка, вбирати вологу. У молодому віці вона синтезується організмом, але після 25 років її синтез починає різко знижуватися, а активність особливого ферменту-пожирателя гіалуронідази, навпаки, зростає.

Оксидантний стрес - ще один згубний фактор для нашої шкіри. Підвищений сонячне випромінювання призводить до того, що процес старіння запускається з подвоєною силою, і особливо згубним є в цьому випадку накопичувальний ефект перебування на сонці.

Любіть загоряти? Подобається смаглявий колір обличчя? Пам'ятайте, що після відвідування пляжу за ефектом первісного ліфтингу, свіжістю і рум'янцем можуть наслідувати втрата еластичності, передчасні зморшки, пігментні плями, розширені пори і чорні крапки.

Типове особа любительки надмірного загару: гусячі лапки; виражені не за віком "носогубкі"; передчасна сітка зморшок на шиї і декольте; звично "втомлений" вигляд обличчя на тлі інволюційних змін дерми.

Уникнути всього цього можна, якщо напередодні пляжного сезону, а також після відпустки на узбережжі пройти курс биоревитализации.


Спробуйте і переконайтеся: шкіра в прямому сенсі "розквітне як политий в посуху квітка", риси обличчя разгладятся і підтягнуться, засмага придбає світиться тон, пори звузяться.

Останнє покоління біоревіталізантов враховують всі фактори старіння шкіри і борються з ними комплексно. Так, новітній препарат Juvederm Hydrate (Ювідерм гідрейт) містить у своєму складі не тільки гіалуронову кислоту оптимальної концентрації і рекордною молекулярної маси для максимального тяжіння вологи ("ноу-хау" компанії Allergan, США), але й антиоксидант маннитол.

З одного боку, манітол забезпечує захист клітин шкіри від вільнорадикальної бомбардування, з іншого оберігає гіалуронову кислоту від швидкої деградації.

Тепер достатньо всього 3 (!) сеансів за сезон, щоб без боязні віддаватися пляжним розвагам. Груп ризику (вікова категорія 35+; курці; круглий рік активно згарища в солярії) бажано проходити 2 курсу на рік.

Ті, хто вже пройшов в "Дворянській Садибі" процедуру биоревитализации з препаратом Ювідерм гідрейт відзначають його відмінні особливості: швидке розсмоктування папул і безпрецедентний ліфтинг-ефект вже на 3-4 день після ін'єкцій.

Досвідчені клієнтки з нетерпінням чекали появи препарату в Росії, і ми впевнені, що прийдешнє літо їх не розчарує.