Серед безлічі різних омолоджуючих процедур на сьогоднішній час гідне місце займає elos-технологія, яка завдяки застосуванню світлового та електромагнітного впливу здатна творити чудеса з нашою шкірою, додавай їй бажаної молодості і позбавляючи від дрібних естетичних неприємностей.

На сьогоднішній день безліч програм, спрямованих на активну корекцію різних естетичних недоліків, як правило, полягають у проведенні як одноетапних, так і багатоетапних комплексних процесів. Приміром, та ж мезотерапія, апаратна косметологія, масажні впливу і багато косметичні програми - в їх основі лежить тривалий курс лікування або усунення певного фізичного зміни або ж дефекту.

Як правило, комплексне застосування програм являє собою досить ефективний процес, так як з його допомогою можна досягти бажаного результату, тривалість дії якого буде значно пролонгування, ніж після застосування звичайних косметологічних процедур. Але перед тим як починати проведення комплексних програм необхідно врахувати дуже важливий момент - кожна програма повинна поєднуватися з обраним методом, при цьому не тільки урахуванням її ефективності, а й за її безпеки її проведення. Часто в багатьох салонах краси просто немає відповідного обладнання, за допомогою якого можна було б провести успішно обраний косметологічний процес.

До того ж, важливу роль відіграє вартість таких процедур, які часто бувають дещо дорожче звичайного. Саме тому багато виробників вирішили спростити проведення бажаних процедур для своїх клієнтів, в результаті чого вони створили спеціальне обладнання, в основі якого вже заданна програма за суміщенням процедур. У побуті ми їх позику як "2 в 1" і так далі.

На даний момент естетична медицина дуже широко використовує різні світлові технології, в основі процесу яких лежить певний вплив світлових променів, що нагрівають тканинні покриви шкіри. В результаті такої дії, в основному відбувається руйнування, випаровування або ремоделирование певних структур шкірних покривів.

Безперечно, такі методи є досить ефективними і руйнують, але, як правило, після їх проведення оброблюваного раніше ділянці необхідний відновлювальний період і дотримання певних правил. Існують також методи з низькою енергетичною силою впливу, але, в основному, менш, ефективні і зажадають більш тривалого комплексного проведення процедури із застосуванням додаткових методів, що, як правило, у кілька разів дорожче обходиться клієнтові.

Elos - омолодження являє собою досить новий напрямок естетичної медицини, яке засноване на впливі світлових і електромагнітних хвиль з радіочастотним діапазоном.

Дане поєднання поглинається такими шкірними структурами організму, як пігментні плями, фолікули волосся, кровоносні судини і сполучні тканини.


У процесі впливу світла відбувається нагрівання внутрішньої температури даних структур, одночасно з процесом чого падає і електричний опір. В результаті даного процесу шкірні структури стають більш податливими електричного впливу. Основне завдання світового впливу в даному випадку спрямована не на освіту такого процесу як термолиз, який властивий багатьох видах світових технологій, а для зародження певного градієнта температур між задіяної областю та прилеглими тканинними структурами. Електромагнітні хвилі в даному процесі сприяють відмінному нагріванню певних ділянок шкіри. Завдяки поєднанню світлових і електромагнітних радіочастотних хвиль значно зменшується витрата енергії, що, в свою чергу, робить процес більш безпечним.

Як правило, такий процес має на увазі зовнішнє охолодження тканин, в той час, коли температура самої мішені залишається колишньою . Завдяки такому впливу шкіра стає володаркою меншою провідністю, в результаті чого так само зменшується її нагрівання при радіочастотний впливі.

Що стосується самопочуття пацієнта під час проведення процедури elos - омолодження, то такий процес зазвичай супроводжується легким поколюванням.

Завдяки новітнім технологіям процедури, весь її процес повністю контролюється за допомогою моніторингу, який постійно вимірює температуру і опірність шкірних покривів. Як правило, в результаті різних змін лікар відповідно ним регулює силу впливу випромінювання і підбирає підходящу для кожного пацієнта лікувальну програму.

Elos - омолодження на даний момент займає перші місця серед найбільш ефективних процедур естетичної косметології. Він володіє масою позитивних якостей, які здатні впорається практично з будь-яким косметичним недоліком!