http://womancommunity.ru/

Во всі часи жінки прагнуть виглядати привабливо, але це не означає, що досить надягти красиві речі або встати на височенні підбори.

Величезне значення має стан шкіри обличчя та волосся, на які, насамперед, звертають увагу представники сильної статі.

Для того щоб бути доглянутою, можна відвідувати косметолога, тим більше , що салони краси пропонують масу способів зробити себе молодше і привабливіше.

Але не всі жінки мають час, а головне кошти, щоб випробувати на своєму обличчі дорогі процедури. В цьому випадку, варто провести найлегші з них в домашніх умовах.

Перш, ніж починати роботу над собою, варто оцінити стан шкіри на обличчі, а саме ступінь її забрудненості. Пил, бруд, сонце, вітер, зміг - все це негативно впливає на неї, і велика частина жінок стикається з появою некрасивих чорних крапок, вугрів і т.д., а привести шкіру в порядок можна і вдома, зробивши чистку обличчя.

Чистка повинна починатися з очищення, для чого рекомендується використовувати лосьйон або молочко для зняття макіяжу. Далі необхідно зробити легкий пілінг за допомогою м'якого скрабу, який круговими рухами розтирається по обличчю.

Для цієї процедури досить кілька хвилин, після чого, потрібно змити надлишки скрабу теплою водою.

Далі починається найголовніше - розпарювання шкіри, для якого необхідно заздалегідь приготувати парову ванночку, бажано з додаванням лікарських трав.

Жирній шкірі підійде ромашка і хвощ, суха і чутлива буде "задоволена" застосування розмарину, полину й деревію.

Приступаючи до розпарювання, варто простежити, щоб голова була низько нахилена над гарячою водою, а рушник, яким необхідно обернути волосся, не давало пару випаровуватися.

Через кілька хвилин після початку процедури, шкіра почне сильно потіти і через 10 - 15 хвилин розпарювання можна приступати до чищення.

Для цього необхідно акуратно промокнути виступила вологу і вимити руки, після чого можна починати видаляти сально - грязьові пробки за допомогою легкого натискання.


Якщо не виходить - варто скористатися стерильною голкою, обробленої спиртовим розчином.

Обов'язково під час чищення протирайте обличчя перекисом водню, яка продезинфікує місця впливів. Після закінчення процедури необхідно нанести на шкіру зволожуючий крем.

Проводити чистку обличчя можна не частіше одного разу на тиждень, але не захоплюйтеся, особа - це не місце проведення експериментів