Весняний парадокс: саме навесні хочеться (і потрібно!) Виглядати "на всі сто", але саме навесні це найскладніше зробити. Причин чимало: авітаміноз; знижений імунітет і, як наслідок, всілякі збої в організмі; недолік інсоляції в зимовий час і опосередковано низька засвоюваність кальцію. Крім того навесні багато постять, забуваючи про те, що нестача білка - одна з головних причин випадіння волосся і втрати пружності шкіри.

Чи можна запобігти всі ці неприємності і як? Як підготувати себе і своє волосся до весни? Дадуть відповідь на ці питання фахівці центру краси "Дворянська Садиба".

Перше правило: обов'язковий прийом полівітамінних препаратів (особливо: груп В і С), мікроелементів (особливо: кальцій, цинк і кремній), поліненасичених жирних кислот ( Омега-3, Омега-6); амінокислот (особливо: l-цистеїн)

Друге правило: якщо Ви постите, забезпечте надходження необхідної кількості білка в організм за рахунок допустимих продуктів або соєвих аналогів

Третє правило: очищайте організм, сумістите духовне очищення (пост) з оздоровчим процесом (детоксикацією)

Четверте правило: забезпечте зволоження волосся незалежно від їх типу: сухіежірние

Сезонне випадання волосся.
Швидкий і радикальний спосіб - пройти курс спеціальної мезотерапії. Справа в тому, що "донести" до волосяної цибулини всі необхідні вітаміни, мікроелементи та біогенні стимулятори найлегше "на кінчику голки". Це, що називається, "адресна доставка" без втрат.

Вже після 1-2 процедур випадання волосся припиняється, і ще пара процедур необхідні для закріплення результату. Вдобавок до швидкого лікувального ефекту Ви отримуєте:

  • прискорений ріст волосся,
  • кожен волосся стає товщі
  • пробуджуються "сплячі" волосяні цибулини
  • проходять проблеми зі шкірою голови (у кого вони є)

Зміцнити волосся без ін'єкцій здатна також хна. Професійне фарбування хною - це і лікування, і прекрасний естетичний результат. Використання при фарбуванні хною японського апарату Micromist Takara збільшує лікувальний потенціал процедури і сприяє абсолютно рівномірному дофарбування волосся.

Ламкість волосся. Фарбувати і стригти ламке волосся треба з великою обережністю - можна тільки посилити проблему. Якщо причина ламкості в нестачі мікроелементів і білка, то волосся стоншені і виглядають як вата. В цьому випадку допоможе курс мезотерапії.

Але, як правило, весняна ламкість волосся - це наслідок зимових "експериментів" з волоссям. Типово зимові помилки:

  • в мороз обходитися без головного убору
  • використовувати синтетичні головні убори
  • надмірно захоплюватися засобами для укладки

Від таких експериментів страждає стрижень волосини, і йому потрібне особливе лікування.

Якщо волосся зневоднені, але при цьому структура їх збережена, то кращий засіб - зволожуюча косметика для волосся: шампунь, кондиціонер иили маска.

Якщо стрижень волосини ще й пошкоджений (зруйнований), то допомогти зможе японське пошарове протезування Happiest.

В "Дворянській Садибі" всі лікувальні процедури для волосся здійснюються на японському апараті Micromist Takara, генеруючим особливий іонізований пар.


Мікрочастинки пара захоплюють активні інгредієнти лікувального засобу, формуючи транспортні нанокапсули. Важливо знати, що компанія Lebel входить в корпорацію Takara, і всі знамениті лікувальні комплекси Lebel cosmetics орієнтовані на глибоке апаратне проникнення. У цьому випадку вони максимально реалізують свій потенціал.

Як правило, вже після першої лікувальної процедури структура волосся відновиться, і Ви зможете безбоязно дозволити собі і модне фарбування, і завивку, і стрижку зі складним лекалом.

Неслухняні волосся, складні в укладанні. Деякі волосся від природи складно вкласти, це залежить від їх структури. Але навесні "сезон неслухняності" починається для всіх волосся. Кліматичні перепади, вітер, волога погода в поєднанні з зневодненого волосся анулюють будь-яку ретельну укладку.

Вихід є, і це остання розробка в області ламінування волосся - фітоламінірованіе. У формулі більше зволожуючих і живильних активів, що обумовлює хороший лікувальний ефект. Крім того посилені захисні і товщають волосся властивості, що, власне, і робить ламінування ламінуванням. А неймовірно гарна кольорова палітра дозволяє досягти виняткових естетичних рішень, не вдаючись до фарбування.

Сухі посічені кінчики. Посічені кінчики краще зістригти, інакше вони ускладнять укладання і зіпсують лінію стрижки. "Запаяти" кінчик гарячим способом можна лише косметично і на час. Боротися з сухими кінчиками доцільно за допомогою спеціальних лікувальних масел. Якщо ж фірмовий засіб придбати накладно, то прекрасно діє рецепт наших бабусь: рицинова олія з соком алое і горілкою. До речі, ця суміш дуже благотворно діє на всю структуру волосся, а при втиранні в шкіру голови сприяє швидкому росту волосся.

Важливо розуміти, що будь-яку проблему легше попередити, ніж потім вирішувати. Подбайте завчасно про красу і здоров'я Вашого волосся, і тоді весь романтичний потенціал весняного сезону Ви зможете повністю реалізувати.