Виявляється, не всі солодощі шкодять зубній емалі. Як з'ясували американські стоматологи, солодощі, наприклад, жувальний мармелад, навпаки, можуть захистити зуби від руйнування.

Вся справа в тому, що в жувальний мармелад, який так люблять діти, часто додають ксилитол. Він же є майже неодмінною складовою стоматологічних жувальних гумок.

Ксилітол зареєстрований в харчовій промисловості в якості харчової добавки (E967), і використовується як підсолоджувач, влагоудерживающий агент, стабілізатор і емульгатор. У цих якостях його і додають в жувальний мармелад для дітей. Крім того, ксилитол часто використовується як цукрозамінника у виробництві продуктів для страждаючих ожирінням і цукровим діабетом.

Стоматологи провели експеримент за участю групи дітей молодшого шкільного віку.


Протягом шести тижнів щодня школярі отримували по чотири фігурки жувального мармеладу тричі на день. На початку експерименту і через шість тижнів було виміряно рівень бактерій ротової порожнини, що викликають карієс.

Виявилося, що вживання жувального мармеладу згубно впливало на стрептококові мутації, що викликають розпад зуба. Стоматологи пов'язують цей факт з впливом ксилітолу і навіть пропонують давати мармелад з ксилитол учням початкових класів в якості профілактики карієсу.

Але все добре в міру. Тим більше що проведені раніше дослідження показали, що ксилитол володіє досить сильним жовчогінним і послаблюючу дію, тому його вживання має бути обмежена. Нешкідливим кількістю вважається вживання до 50 г ксиліту на добу.

Підготовлено відділом Здоров'я