Сьогодні товари з Японії стають все більш і більш популярними. Рівень життя і технологій в Японії давно обігнав більшість розвинених країн. Сьогодні ця країна майбутнього відкриває вам можливість жити повноцінним і здоровим життям, доторкнутися до японського довголіття і випробувати на собі що значить жити по-справжньому. На сайті bio.trade-jp.net ви зможете замовити справжні японські біодобавки та ліки. У цій статті наведені 7 причин купувати японські добавки до їжі.

1. Ліки майбутнього. У сучасній Японії залишилося дуже мало аптек. Фактично повсюдно їх замінили спеціалізовані мережі з продажу БАДів і так званих категоріальних ліків. Японці стежать за здоров'ям нації і саме тому надефективні біодобавки повсюдно замінили ліки. Не пропустіть ваш шанс доторкнутися до майбутнього сьогодні!

2. Японське довголіття. Японці здавна відомі своїм довголіттям. 80 років це звичайний вік для сучасного японця. Багато в чому така тривалість життя досягається саме завдяки біодобавок. Ринок БАДів в Японії в 2010 році перевищив 7 млрд. Доларів і фактично всі споживання - це товари власного виробництва. Японці не довіряють ні європейським, ні американським аналогам. Вони вірять лише в перевірені і по-справжньому працюють препарати.

3. Морепродукти і гірські трави. Ці унікальні компоненти складають основу довголіття японців. Натуральні та свіжі морепродукти, цілющі трави зі схилів гори Фудзі - сьогодні ці скарби доступні і вам! Натуральні екстракти допоможуть вам впорається з будь-якими хворобами.

4. Найвища якість. Японські біодобавки проводяться тільки для внутрішнього ринку Японії. Ці препарати не експортуються. Внутрішній ринок Японії пред'являє надзвичайно високі вимоги, тому товари, що продаються в Японії відрізняє настільки високу якість.


Це не "світової" рівень. Це рівень якості і надійності, який знаходиться на порядок вище загальносвітових стандартів.

5. Ступінь очищення. Японські біодобавки використовують більш очищене сировину. Очищення здійснюється в японських лабораторіях, всього за кількох фармакологічних університетах. Рівень очищення перевершує європейські та американські аналоги в 10-15 разів.

6. Сертифікати та Контроль. Всі японські біодобавки сертифіковані і схвалені міністерством охорони здоров'я Японії і мінімум двома десятками громадських організацій, асоціацій, товариств, які ведуть постійну роботу з підтримки здоров'я нації. Японське міністерство охорони здоров'я щорічно складає списки препаратів, рекомендованих до застосування при тез чи інших захворюваннях, відхиленнях, розладах. У нашому магазині відібрані лише найкращі з подібних препаратів. У Японії немає хабарів та корупції - тому ці численні сертифікати свідчать самі за себе. Крім японських, у всіх виробників є сертифікати ISO 9001, HACCP

7. В Японії немає пустушок. Більшість біодобавок і навіть ліків, продаються в Росії, це пустушки. Цукор, крохмаль або тальк, зазвичай нешкідливий, але й не несе ніяких корисних властивостей. Цей ринок в Росії все ще дикий і непідконтрольний закону. Тому кожен раз, купуючи БАД в Російській аптеці або магазині, ви ризикуєте викинути гроші на вітер. У Японії подібна ситуація виключена. Фірму, яку викрили б у подібному обмані закрили б негайно.

На сайті bio.trade-jp.net ви можете замовити найкращі японські препарати. При замовленні більше 2 товарів ми пропонуємо безкоштовну еспрес-доставку (7-10 днів в будь-яке місто Росії). Наші фахівці готові відповісти на всі ваші запитання.