Целюліт, будучи однією з "хвороб цивілізації", по суті, демонструє наше власне ставлення до свого тіла. За великим рахунком, "апельсинова кірка" виникає з причини як мінімум двох смертних гріхів - ненажерливість (переїдання, причому систематичне) і неробство (гіподинамія).

Однак, перша умова - обмеження калорійності раціону і зниження ваги - для сучасної людини при тому харчовому достатку, яке надає нам цивілізація, виявляється практично нездійсненним.

Тому що кожен з нас звик до доступності їжі, до можливості підійти до холодильника і дістати шматочок ковбаски, заскочити в найближчий ларьок і купити шоколадку, сісти "почаювати", з'ївши попутно кілька тістечок ...

Друга умова - більше рухатися - теж практично нездійсненно для більшості наших сучасників, які живуть за принципом "будинок - машина - робота - машина - будинок".

У результаті ми відвикаємо рухатися і набуваємо звичку вічно жувати - причому не яку- небудь травичку, а жирні ковбаси, истекающие майонезом гамбургери або лискучі від маргарину чіпси.

Тому все, що потрібно для краси і здоров'я, - ваше бажання змінити спосіб життя.


Більше того - змінивши свої згубні харчові пристрасті, ми повинні будемо дотримуватися обраної "едова політики" все життя. Інакше всі зусилля і кошти, витрачені на лікування целюліту, виявляться викинутими на вітер.

Пам'ятайте, що кожен грам зайвих накопичень - показник нашої байдужості до питань власного здоров'я і слабкої волі, невміння чинити опір гастрономічним спокусам. Як би там не було, краса в сучасному її розумінні означає постійну і наполегливу роботу над собою.

Все просто і доступно, головне - зібратися з духом і зайнятися своїм здоров'ям впритул прямо з сьогоднішнього дня, а не з понеділка або з наступного року.