Весна у розпалі, недалеко і до довгоочікуваних літніх днів, хочеться оновлення та весняної легкості! Але за зиму набралися зайві кілограми, шкіра стала сухою, та й колір обличчя не радує. Все це є наслідком зимових місяців, коли раціон рясніє важкої висококалорійною їжею і при цьому бідний клітковиною і вітамінами. Організм "засмічується" - важка їжа затримується довше і важче засвоюється. Тому не варто дивуватися, що виникає здуття, запори, та інші "сюрпризи". До того ж, в зимові місяці організму властиво економити енергію, тому накопичуються запаси жиру, цим і пояснюється збільшення у вазі.

Але існує безболісний і надзвичайно ефективний спосіб, що дозволяє налагодити природну роботу кишечника, і тим самим привести вагу в норму. Використовуючи Фітомуціл, який є стовідсотково натуральним засобом, ви зможете вирішити одночасно кілька проблем. У чому полягає секрет успіху Фітомуціла, і його унікальні можливості? Підтримці нормальної ваги сприяють компоненти, що входять до складу засобу. Це особливий сорт подорожника, відомий як Psyllium, формула містить його насіння, що є ідеальними джерелами харчових волокон натурального походження. Ще один компонент - це плід сливи, яка всім добре відома.

Чим так корисна клітковина?

Всі знають, що фрукти-овочі є головними постачальниками клітковини, і в самому кишечнику перетравлення рослинних волокон не відбувається. Саме клітковина виконує в організмі функцію мітли, так як вона буквально вимітає з кишечника застояні відходи, активізує його функції, і до того ж сприяє тому, що швидше відбувається відновлення корисної кишкової мікрофлори. Але це ще не все, адже завдяки клітковині ще й зменшується апетит, меншою мірою всмоктуються жири, вуглеводи.


Відомо, що раціон наших предків був значно багатший клітковиною, ніж раціон сучасних людей.

Вчені підрахували, що клітковина повинна споживатися в кількості не менше тридцяти грамів щодня. У нашому меню її є максимум - до п'ятнадцяти грамів, тобто лише половина норми. Це і є однією з головних проблем з накопиченням в організмі зайвого жиру і порушенням травних функцій.

Дія Фітомуціла

Відома клітковина двох видів, кожен з яких незамінний . Один вид - клітковина нерозчинна, другий - клітковина, здатна розчинятися. Обидва види є в складі натуральних джерел. Опинившись в товстому кишечнику, розчинна клітковина починає поглинати рідину, і утворюється слизовий гель. Його призначення - розм'якшити стілець, і допомогти кишечнику очиститися, безболісно видаляючи вміст. Що стосується нерозчинної клітковини, то вона забезпечує механічний вплив на кишкові стінки, тим самим активізуючи його, змушуючи рухати і виводити відходи.

Фітомуціл грає в очищенні організму величезну роль, так як в ньому є оптимальна кількість необхідних організму волокон рослинного походження, їх в чотири рази більше, ніж у звичайних висівках.

Щоб забезпечити смачну допомогу своєму організму, досить додати Фітомуціл в улюблений напій, наприклад, це може бути йогурт, сік. До того ж, можна додати Фітомуціл в блюдо. Спробуйте ягідний смуззі: вам знадобляться подрібнені в блендері ягоди, стакан кисломолочного напою, і Фітомуціл - дві чайні ложки. Таким чином, ви отримуєте смачний сніданок і налагоджує роботу кишечника. З Фітомуцілом легко підтримувати вагу в нормі!