В пластичної хірургії періодично виникає мода на певні напрямки, і в даний час цінителі краси, схоже, зосередили свою увагу на черговому тренді, ліпосакції спини.

Деякі клініки дану процедуру називають не інакше, як ліпосакція зони застібки бюстгальтера, але, зрозуміло, дане визначення є неофіційним. Адже насправді, відкачування жиру пластичні хірурги роблять із спини пацієнток. Таким чином, процедур дає нам можливість зустріти сезон бікіні в гідному вигляді. Причому, це непоганий спосіб виглядати привабливіше.

Мікроліпосакція являє собою мінімально інвазивну пластичну операцію, яка дає можливість значно поліпшити фігуру, змінити контур тіла. Як відомо, в різних ЗМІ завжди зустрічається величезна кількість інформації, що стосується проблем пухкого живота, зайво похилих сідницях, постійно обговорюється тема про жирових складках на руках, а от про жіночу спину немов всі забули.

В даний час дана несправедливість виправляється пластичними хірургами дуже активно. Наприклад, одна з клінік естетичної краси у Лондоні перейшла на спеціалізацію саме цієї процедури.


Зоні застібки бюстгальтера приділяється максимум уваги. Якщо обговорювати більш детально, то безпосередньо операція триває приблизно дві години, протягом яких лікарі звільняють спину від надлишків жиру.

Зоною обробки охоплена не тільки спина, жир забирається з задньої частини плечей. Особливу увагу хірургами приділяється тим складочкам жиру, які виникають, коли застебнутий бюстгальтер. Основне завдання мікроліпосакціі - позбавити жінку від даного дефекту, зробити спину гладкою.

Для проведення такої процедури застосовується пристрій, що має назву RFAL - радіочастотна ліпосакція BodyTite. Дана хірургічна процедура завжди безболісна, адже вона виробляється з використанням місцевої анестезії. Весь зайвий жир усувається з використанням мікроканюль, їх диметр становить лише 2,5 міліметра.

Слід зазначити, що вартість подібної процедури не маленька, і починається від двох тисяч шестисот фунтів. Але зазначено, що в клініці кількість пацієнтів збільшено за минулі два роки в два рази. Найчастіше жінки замовляють ліпосакцію спини, комбінуючи її з ліпосакції інших зон, наприклад, липосакцией рук.