Зайва вага і целюліт довгі роки були головними і непереможними ворогами багатьох жінок на шляху до краси і молодості. Сьогодні сучасна косметологія може похвалитися безліччю інноваційних способів боротьби з надмірними жировими відкладеннями і целюлітом. В останні роки широку популярність придбав такий метод, як ультразвукова кавітація, яка дозволяє ефективно боротися із зайвими кілограмами і надовго зберегти отриманий результат.

Суть методу ультразвукової кавітації

Низькочастотні ультразвукові хвилі викликають в жировій тканині утворення великої кількості мікробульбашок. Пухирці, збільшуючись у розмірах, вибухають, руйнуючи при цьому і жирову клітину. Жирова тканина містить велику кількість рідини, тому, вплив на неї ультразвуковими імпульсами, викликає "бурю" в підшкірно-жирової клітковини. "Вибухають", як правило, найбільш наповнені жиром клітини, так як вони відчувають саме сильне напруження. Ефективність даного методу лікування полягає в тому, що зруйновані жирові клітини надалі не відновлюються.

Показання до проведення ультразвукової кавітації :

  • лікування целюліту;
  • скорочення обсягу жирового шару;
  • руйнування ліпоми;
  • корекції дефектів після операції з ліпосакції.

Ультразвукова кавітація дозволяє скорегувати фігуру і прибрати зайві кілограми без будь-яких дієт і операцій на стегнах, сідниця, гомілках, спині, руках і бічних поверхнях.


Крім того, після процедури на шкірі не залишається ні рубців, ні шрамів. Жирові відкладення, вилучені методом кавітації, досить важко накопичити повторно. Адже разом з жиром руйнується і частина жирових клітин, тому ефект виходить стійким і довготривалим.

Переваги ультразвукової кавітації

Найбільший плюс кавітації - це те, що без хірургічного втручання можна досягти відмінних результатів. Процедура абсолютно безпечна і безболісна. Пацієнт тільки чує звук, схожий на цвірінькання пташок. Кавітація не залишає ніяких слідів на тілі, не потрібно реабілітація. Щоб зробити цю процедуру більш ефективною і прискорити виведення продуктів розпаду жирових клітин, її проводять в комплексі з лимфодренажем і прессотерапієй. Для закріплення результатів рекомендується дотримуватися дієти, не надто суворою, але обмежує вживання алкоголю, кави, жирної і багатої вуглеводами їжі. В ідеалі можна підтримати досягнутий ефект фізичними вправами або просто тривалими пішими прогулянками.

Ультразвукова кавітація протипоказання

Як і будь-яка інша процедура, кавітація має ряд протипоказань - це вагітність, ниркова недостатність, гепатит, проблеми зі згортанням крові, імунні захворювання, цукровий діабет, онкологічні захворювання, подряпини або ранки в місці впливу.