Електрооптичний взаємодія (ELOS) - це унікальне комплексне поєднання світлової енергії та електричного струму. Технологія відрізняється безпекою і високою ефективністю. Технологія ELOS - революційний прорив в естетичній медицині.

Процедура Elos - омолодження проводиться на ізраїльському апараті E-light c використанням насадки SR. Це щадна і ефективна процедура омолодження, безопераційна підтяжка шкіри обличчя, шиї та декольте, позбавлення від дефектів шкіри (пігментні плями, судинні зірочки, корекція дрібних зморшок). Методика омолодження - це природна стимуляція вироблення колагену.

З віком у клітинах шкіри припиняється вироблення еластину і колагену. Шкіра помітно втрачає свої вигляд, і властивості, притаманні молодий і здорової шкірі. Технологія омолодження стимулює синтез нового колагену і еластину, в результаті змінюється структура шкіри. Результат від процедури помітний і стійкий.

Завдяки інноваційній розробці ізраїльських учених вся енергія потрапляє саме в глибокий шар, минаючи поверхневий.


Після процедури на обличчі не залишається опіків. У процесі проведення процедури пацієнт не відчуває больових відчуттів.

Курс Elos - омолодження становить близько 6 процедур, інтенсивністю один раз в 3-8 тижнів, в залежності від фізичного стану шкіри пацієнта.

Основними протипоказаннями до проведення процедури є онкологія, цукровий діабет, наявність кардіостимуляторів, вагітність і період лактації, гострі форми хронічних захворювань, зокрема шкіри в області дії.

Більш детальну інформацію про процедуру elos-омолодження і консультацію лікаря дерматокосметолога можна отримати в клініці медичної косметології "Golden Medical Group" та за телефонами клініки (495) 972-54-72 та 507-59-86
Про клініку

Golden Medical Group - це універсальний косметологічний медичний центр. Косметологічні послуги медичного центру спрямовані на омолодження та оздоровлення організму. Клініка медичної косметології "Golden Medical Group" переможець Премії "Грація" в номінації "Кращий медичний центр сучасної косметології - 2008".