Ні, зовсім не даремно телеканали круглий рік транслюють рекламні ролики дезодорантів-антиперспірантів. Характерний запах, мокрі або білі плями на одязі зіпсують враження навіть про саму прекрасну дівчину і самому чарівному чоловікові.

На тілі людини розташовано більше 3 млн. Потових залоз. Що ж можна зробити, щоб їх "робота" була невидно оці і непомітною для носів навколишніх нас людей?

Оцінюємо обстановку

У моменти активної діяльності наші залози у вигляді поту виділяють до 2 літрів рідини. Сам піт, що складається приблизно на 90% з води і на 10% з білків, інших азотистих речовин, жирів і солей, запаху не має.

Головне джерело неприємного запаху - продукти розкладання компонентів поту непатогенної мікрофлорою, що живуть на шкірі, які активно розмножуються за рахунок поту, не встигає випаруватися з таких затишних місць, як пахви, підошви ніг, складки статевих органів. Також характерний стійкий запах може сигналізувати про поточний серйозному внутрішньому захворюванні, починаючи від цукрового діабету і ниркових захворювань.

Досвід предків

Культура "правильного" запаху тіла здавна хвилювала розуми людей. У Стародавній Греції і Стародавньому Римі чоловіки прив'язували під пахви мішечки з пахучими травами. У Стародавньому Єгипті жерці складали ароматичні притирання на основі ладану і скипидару. На Сході дівчину на виданні рік обмазували пахощами, щоб неприємний запах ніколи не потурбував її чоловіка. У Франції прикріплювали на тіло губки, змочені духами. У Росії знаючі люди часто використовували галун - гірський мінерал вулканічного походження, який має відмінні дезінфікуючі, абсорбуючі і навіть кровоспинні властивості.

До виробництва перших дезодорантів в якості засобів проти небажаних запахів і вологи виступали також сода, крохмаль, відвар кори дуба, настої м'яти, шавлії, мати-й-мачухи, розчин мурашиної кислоти і пасти з солями алюмінію.

Перші кошти від пітливості масового виробництва з'явилися в США в кінці XIX століття, а свій максимально наближений до сучасного вигляду дезодоранти-антиперспіранти прийняли лише в 50-ті роки XX століття.

Уничтожаем, осушуємо або ...

В даний час на косметичному ринку спостерігається маса виробників, що випускають засоби по догляду за тілом, що попереджають підвищену пітливість і запах поту.


Але головний вибір споживача - це навіть не марка продукту, а його чиниться корисну дію.

Чи знаєте ви, що :
- парфумовані дезодоранти просто маскують запах, перекриваючи його синтетичної отдушкой;
- звичайні дезодоранти завдяки включеним до складу дезинфікуючим, бактерицидну компонентам (етиловий спирт, триклозан, хлоргексидин, фарнезолу, ефірні масла і т.д .) "вбивають" небажані мікроорганізми - причину неприємного запаху, але ніяк не впливають на потовиділення;
- а ось антиперспіранти, навпаки, добре справляються з підвищеною пітливістю пахвами, за рахунок сполук з алюмінієм, цинком або цирконієм значно звужують протоки потових залоз (що іноді призводить до їх запалень) і ущільнюють шкіру, приблизно на третину скорочуючи обсяг потовиділення;
- функціонально суміщені дезодоранти-антиперспіранти, здавалося б, здатні комплексно справлятися з усіма негативними сторонами терморегуляционного і видільного процесів нашого організму, вираженням яких є потіння . Але вже останні дослідження вчених ставлять під сумнів онкологічну безпеку використання гігієнічних і косметичних засобів, що містять такі поширені парабени, триклозан і навіть солі алюмінію.

На тлі згубного впливу продуктів людської діяльності все більшої популярності набувають дари природи - екологічно безпечні і виключно корисні.

Мінеральні дезодоранти (наприклад, DeoIce), своїм походженням зобов'язані галун, - це натуральні мінеральні кристали, що не містять ні спирту, ні масел, ні парфумерних ароматів, хімічних консервантів або барвників і тому підходящі будь , навіть самій чутливій шкірі.

Принцип його дії простий: DeoIce наноситься на чисту мокру шкіру і утворює на ній найтоншу захисну плівку, яка одночасно і вбирає зайву вологу, і перешкоджає розмноженню шкідливих бактерій. Чарівний мінерал змусить вас на 24 години забути про пітливості навіть в самий жаркий літній день! До його абсорбується і антибактеріальному впливу можна сміливо додати і зволожуючий, протисвербіжний та кровоспинний, в'яжучий ефект. Крім того, саме мінеральні дезодоранти рекомендовані до використання для вагітних жінок і годуючих мам.

Мінеральний і натуральний DeoIce - ефективне сучасний засіб гігієни для тих, хто цінує себе і своє тіло!