Гідромасаж гармонійно і ефективно об'єднує всі особливості термотерапії, лікування масажем і водою. Кожен з цих компонентів можна використовувати і окремо, але лише їх комбінація дає результати і абсолютно нові відчуття.

Підводний гідромасаж корисний як для жінок, так і для чоловіків, він незамінний при профілактиці целюліту, позбавленні від зайвої ваги , в програмах реабілітації після пластичних операцій, а також для відновлення фігури після вагітності та пологів.

Чари підводного гідромасажу починається з занурення в булькаючі простір гидромассажной ванни. Вируючі бульбашки підсилюють захисні властивості шкіри і безжальні до "апельсинової кірки".

За Вашим бажанням у воду можуть бути додані цілющі солі, трави або ефірні масла. Тепла вода розширює судини, знижує кров'яний тиск, прискорює кровообіг, з'являється ні з чим не порівнянне відчуття комфорту, легкості і блаженства.

Під водою на Вас направляють струмінь води, яка буде масажувати кожну клітинку Вашого тіла, вгору і вниз уздовж спини, ніг, живота, шиї. Особлива увага приділяється - сідницях, животу, області галіфе.

Дії гідромасажу:

 • стимулює кровообіг і очищає організм від токсинів і шлаків;
 • активізує всі метаболічні процеси і посилює циркуляцію лімфи в організмі;
 • відновлює оптимальний баланс води в тканинах - йдуть набряки, йде розщеплення і виведення жирової тканини;
 • відновлює мінеральний баланс;
 • покращує колір і структуру шкіри (вона стає надзвичайно гладкою, м'якою, еластичною, пружною і шовковистою);
 • відновлює хороше самопочуття і фізичну форму;
 • підвищує загальний тонус.


  Жирові відкладення зменшуються і вирівнюються. З кожним наступним відвідуванням буде змінюватися акцент гідромасажу в залежності від проблеми, яку Ви хочете вирішити, а ефект гідротерапії буде ставати все більш помітним і стійким у часі.

  Після гідромасажу тіло найбільш вразливе до прийняття цінних властивостей косметичних препаратів, що підсилює ефект процедур в кілька разів.

 • Важливо, що в процесі гідромасажу мертві клітини шкіри відлущить потужним струменем, тому перед обгортанням не доведеться робити ручної пілінг, а проникнення в шкіру найцінніших поживних речовин з морських масок для тіла збільшується в кілька разів, багаторазово посилюючи ефект від цієї процедури.

  Гідромасаж надає не тільки прекрасний косметичний ефект, але й оздоровчий. Це прекрасна профілактика захворювань хребта і внутрішніх органів.

  Гідротерапія актуальна не тільки влітку, а й восени, і взимку: вона посилюють імунітет, дарує Вам сонячний настрій і навіть робить несприйнятливими до холоду!

  Підводний гідромасаж - це унікальна можливість відновити душевний і фізичний рівновагу, докладаючи мінімум зусиль і отримуючи максимум задоволення. Курс складається з 15-18 процедур тривалістю 20-30 хвилин через 2 дні.

  Постійна адреса статті: http://www.clinicas.ru/?id=366&articles=1