Діти пішли в школу, а на зміну біганині по шкільним базарах приходить нова проблема - хто догляне за сином?

Няня, гувернантка, домашній вихователь - попит на таких професіоналів традиційно зростає восени, і, незважаючи на кризу, послуга як і раніше затребувана. Будь-яка мама вам скаже: знайти хорошу няню складно.
Поставивши собі за мету підшукати людину, якій ви довірите дитини, визначитеся, які функції він повинен виконувати. Забрати сина чи доньку зі школи, погодувати, відвести на заняття в секцію і простежити, щоб дитя село за уроки, - тут потрібна няня.

Якщо хочете, щоб чадо не тільки не відставало від шкільної програми, а й випереджало її, шукайте гувернантку.

Вона проконтролює, чи взяв дитина в руки підручники, допоможе вирішити завдання і пояснить правила. Прибирання в дитячій і похід по магазинам не входять в обов'язки ні тих, ні інших.

Аріну Родіонівну сьогодні не прийняло б на роботу жодне поважає себе агентство з підбору домашнього персоналу (а саме вони займаються такими фахівцями).


Сучасна няня - це жінка від 30 до 55 років, ні в якому разі не молодше (батьки неохоче довіряють дітей молоденьким дівчатам) і в рідкісних винятках старші цього віку.

Не у всіх має бути педагогічну освіту, а ось досвід роботи в сім'ї та рекомендації - обязательни.І навіть ті няні, які не вчать дитину, повинні володіти розвиваючими педагогічними практиками.

Наступний рівень - гувернантка, дама високоосвічена, знає іноземні мови, вміє грати на музичних інструментах. Гувернантка займається з дитиною за індивідуально складеною програмою розвитку.

Знайти спільну мову з дитиною - це ще півсправи. А ось сподобатися батькам складніше. Доглянута зовнішність, манікюр, але при цьому ніяких декольте і яскравого лаку.

Звичка не давати батькам рад, трепетно ставитися до хазяйського майну. Це лише деякі складові професіоналізму.