Знайдено новий спосіб запобігти появі зморшок. Співробітницею Єврейського університету, Оріт Боссі, створила антиоксидант рослинного походження, який повільно окислюється, несприйнятливий до високих температур і підтримує вироблення колагену і еластину в шкірі.

З якого саме рослини виходить патентується в даний момент антиоксидант. Але відомо, що він має здатність боротися з вільними радикалами, що викликають старіння багатьох тканин тіла, в тому числі шкіри.

Взагалі вільні радикали беруть участь у багатьох фізіологічних процесах. І в невеликих кількостях вони не небезпечні для організму. Однак якщо їх стає занадто багато, вони викликають збій у виробленні таких протеїнів, як колаген та еластин.


А адже саме ці протеїни і надають шкірі еластичність і гладкість.

Деякі антиоксиданти можна придбати в таблетках. Наприклад, вітаміни С і Е, а також одержуваний з зеленого чаю галлат епігаллокатехін. Але ефективність їх низька, так як вони швидко окислюються і розпадаються під впливом тепла.

А ось новий антиоксидант стійкий до високих температур, розчинний у воді і слабо схильний до окислення. Все це дозволяє йому зберігати свою ефективність протягом довгого часу. До того ж на відміну від косметичних препаратів "антиоксидант Боссі" уповільнює старіння шкіри, а також впливає на найбільш глибокі шари шкіри, а не тільки на епідерміс.