Літо - пора коротких рукавів і спідниць. Щоб дозволити собі хизуватися в подібного роду одязі, багато хто з нас прагнуть схуднути. Але дайте відповідь чесно, хто дотримується дієти і строго її дотримується? Найчастіше ми просто намагаємося їсти якомога менше. Тим самим позбавляємо себе багатьох вітамінів, які необхідні організму.

А без вітамінів нам загрожує уповільнення обміну речовин, відновлення тканин, знижується імунітет, особливо у підлітків, в чиєму віці це так важливо. До того ж явна нестача того чи іншого вітаміну може стати джерелом серйозного захворювання.

Вітамінів і мінералів людині не вистачає практично цілий рік. Наш організм не може сам їх синтезувати, тому повинен регулярно отримувати ззовні. А в стані підвищеного нервового напруження особливо збільшується потреба у вітамінах групи В (риба, м'ясо, пророслі зерна пшениці), магнії (борошно грубого помелу) і вітаміні С (овочі, фрукти), джерелах вітамінів і мікроелементів.

Але наприклад, щоб отримати добову дозу вітаміну С, потрібно випити три літри соку з цитрусових або з'їдати 5-6 порцій свіжих овочів і фруктів на день.


А для забезпечення вітаміном В потрібно з'їсти 1,5 кг чорного хліба з висівками. Страшно уявити .. Яка вже тут дієта?

Вихід є. В даний час в магазинах можна знайти безліч напоїв, соків, молочних продуктів, збагачених потрібними мікроелементами. Або підберіть комплекс вітамінів, можливо, за допомогою лікаря. Зверніть увагу на упаковку: там має бути вказано вміст вітамінів і мінералів у відсотках від добової норми.

Якщо в складі присутні вітаміни А, С, D, Е, В1, В2, В6, а також мінеральні речовини: кальцій, магній, залізо, йод - це якраз те, що потрібно. Тут головне не переборщити з кількістю, тому що ударні дози просто не всмоктуються, а виводяться з організму.