Цукор для Вашої фігури може бути не тільки шкідливим, але й корисним! За твердженнями дослідників Університету королеви Маргарет в Шотландії, саме він допоможе Вашій талії придбати потрібну форму.

Британські дієтологи з'ясували, що найбільші вигоди здоров'я для схильних до ожиріння людей дає суміщений з фізичними навантаженнями знежирена дієта з високим вмістом вуглеводів , а також містить сахарозу. До того ж зовсім не обов'язково виключати цукру з раціону харчування. Так як його невелика кількість, запевняють фахівці, скоріше навіть більше допомагає людям, що сидять на дієті.

У ході дослідження, яке тривало 12 тижнів, вчені спостерігали 69 жінок старше сорока років, у яких був зайву вагу. Всі вони дотримувалися плану складеної медиками дієти, а саме: зменшене щоденному споживання калорій, в малій кількості містяться в жирах (приблизно 35%) і у великому - у вуглеводах (близько 55%).

Протягом дня учасниці повинні були від двох до чотирьох разів вживати продукти, які містять цукор.


В основному це були йогурти з 20 грамами цукру. Також щодня по годині на день їм необхідно було здійснювати активні піші прогулянки. По закінченню трьох місяців дослідження дотримуваний режим в результаті привів до значних позитивних показників.

Так, маса тіла у більшості жінок скоротилася на 4,7%, а також зменшилася окружність талії і відсотки жирів в організмі взагалі. Таким чином, лікарі зробили висновок, що трохи цукру не зашкодить дієті, а в поєднанні з знежиреними продуктами з високими вуглеводами і фізичною активністю ця методика може послужити ефективним способом здорового схуднення.