Саме таку мету ставлять перед собою клієнти "Біоінтермеда" і досягають успіху.

Керівник "Біоінтермеда" Олександр Ротов, доктор біологічних наук, професор, популярно пояснює, чому так важко радикально схуднути самостійно:

Худнути можна вічно .. Іноді це перетворюється на нав'язливу мету і цьому присвячується все життя, витрачаються гроші і здоров'я.

Худий - здавна позначало "хворий", "поганий". Більшу частину свого історичного розвитку людство вважало повноту гідністю, ознакою успішності і положення в суспільстві.

Оскільки їжа приносить задоволення, то ми і "заїдає" стреси, неприємності на роботі, незадоволеності в особистому житті. Відняти у людини задоволення, нічим не замінивши його, - не можна. І це, до речі, підтверджує практика: у підсумку, після виснажливого і часто тривалого самолікування залишаються стрункими тільки ті, хто змінив свій образ думок і стиль життя.

Те, що ми називаємо апетитом - отримання задоволення через їжу - повністю відсутня у тварин, і сформувалося тільки у людини.


З раннього дитинства їжа в нашому суспільстві є і засобом спілкування, і засобом заохочення, викликаючи позитивні емоції. Формується стійка залежність - "харчовий алкоголізм", боротися з якою потрібно грамотно, використовуючи вже наявні резерви організму.

Всерйоз і надовго можна схуднути тільки за допомогою психотерапевта. Психотерапія допомагає вирішити проблему на рівні не тільки шлунка і обмінних процесів, але і свідомості, і несвідомого, і навіть соціуму.

Спроби просто схуднути, заради схуднення, приречені на невдачу. Успіх чекає тільки тих, для кого стрункість є засобом досягнення успіху, взяття нових висот у житті.

Методики "Біоінтермеда" дозволяють добиватися серйозних, науково обґрунтованих успіхів. Без шкоди для організму наші клієнти скидають від 6 до 12 кг на місяць, практично, не обмежуючи себе.

- І що ж ви порекомендуєте тим, хто дуже хоче схуднути?
-Худеть Треба з розумом і із задоволенням. Ми знаємо, як це зробити професійно, і ефективно, маємо 17-річний досвід і патент РФ, але вирішувати все-таки Вам.