http://womancommunity.ru/

Испытывали Ви на собі бажання з'їсти що-небудь смачне після сміху, сварки, або після будь-яких інших переживань або емоцій? Так? Тоді будьте знайомі з Вашим емоційним голодом.

Дієтологами доведено, що існує голод не тільки фізичний, але і емоційний. Саме через нього ставати важко контролювати своє бажання, в результаті чого Ви йдете на кухню за "здобиччю".

І Ви зовсім не розумієте чому все так несподівано відбувається - тільки що ви були ситі, а через кілька секунд хочете поласувати солодким або інший улюбленої для Вас їжею.

Після чого ми часто переїдає і після з'їденого задаємо собі питання: "Навіщо Я стільки з'їла?", відразу ж обіцяючи собі, що більше таке не повториться. Але, що можна вдіяти з емоційним голодом, який приходить знову і знову ...

Втім, відчуття голоду приходить не тільки через емоції, але на нього впливає і Ваш характер, і виховання. Як би це не було, з цим потрібно боротися.

І так, головні продукти, які цьому винні: солодке і борошняне. Все відбувається таким чином: приблизно до 4:00 вечора у Вашому організмі наполегливо працює глюкоза, наповнюючи енергією тканини і м'язи.

Після цього часу, як і ваша фізична сила зменшується, так і сила глюкози. Ви стаєте більш дратівливі і втомлені.

Але Ваше бажання повернути себе в кращу фізичну здатність викликає потребу в солодкому.


Щоб цього уникнути, їжте в першу половину дня більше вуглеводів, сухофруктів і замість цукру використовуйте мед.

Якщо під час емоційного голоду ви бажаєте солоненького, це ознака того, що Вашому організму не вистачає води. Це може привести до сухості шкіри, запорів, остеохондрозу, зайвої ваги та інших негативних наслідків.

Якщо у вас ламкі нігті і волосся, значить Вам всерйоз потрібно задуматися над цим і випивати по 1,5 - 2 літри в день води.

Якщо Ваш організм вимагає гострого, смаженого або копченого, значить у Вас проблеми з травленням, оскільки саме ця їжа сприяє йому. Щоб це усунути Ви повинні харчуватися 5-6 разів на день і маленькими порціями.

Для того, щоб побороти почуття емоційного голоду існує кілька варіантів.

Перший: подивіться зображення або у вікно, послухайте музику.

Відволічіться будь-яким варіантом, який Вам подобається.

Інший спосіб: вказуйте у своєму щоденнику точний час прийому їжі і не дозволяйте собі з'їсти що-небудь в що не вказана час.

І останній варіант: на протягу дня Ви повинні вживати і вуглеводи, і білки і жири. Якщо Вашому організму чогось з цього не вистачає, він попросить у вас!

Прислухайтеся до свого організму і давайте йому не більше ніж він просить!