Надмірна вага - це проблема вельми поширена. Статистика свідчить, що близько 70% населення в світі страждає від повноти. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то напевно перепробували масу дієт і способів схуднення, але істотного результату це не дало. А рішення є, і лежить воно на поверхні!

Причини зайвої повноти

Надмірна вага може виникати з багатьох причин:

- стереотип наших бабусь, що дитина має бути пухким і рожевощоким, згодом виливається в те, що вже в ранньому віці ми стаємо схильними до повноти;

- сильні стреси, які багато хто з нас починають "заїдати";

- хвороба, внаслідок якої стався гормональний збій

- .. і багато іншого.

Але все це можна виправити. Не варто зациклюватися на певній дієті і ретельно виконувати всі її інструкції. Це може і посприяє схудненню, але може вилитися в інші проблеми зі здоров'ям. Якщо ви прийняли для себе рішення, що готові почати шлях до стрункості, варто стартувати з правильного харчування.

Не думайте, що вам повністю доведеться відмовитися від смачної їжі, сидіти на одній гречці і салаті. Вам просто потрібно правильно розподіляти свій раціон харчування і зайнятися фізичними вправами. Помічником у цьому може стати мобільний телефон! Не дивуйтеся, це дійсно так. Сьогодні це маленький пристрій завжди з нами. Ми можемо забути удома що завгодно, тільки не телефон. Саме туди ви можете завантажити спеціальний мобільний додаток, і худнути грамотно і поетапно.

Завжди під рукою!

Якщо ви чітко вирішили для себе, що готові боротися із зайвою вагою, то можете завантажити мобільний додаток "Схуднути без дієти" для Android. Ця програмка стане для вас справжнім другом і помічником. Вона допоможе плавно знижувати вагу без істотного стресу для організму.


Ви зможете бути організованими, а головне, програма допоможе вам стежити за раціоном. Це вкрай зручно саме тому, що ви можете в будь-який момент заглянути в програму і дізнатися, чи варто вам щось є чи ні, скільки в продукті калорій, і як це позначиться на вашій фігурі. У телефоні є нагадувалки, які регулярно сповіщатимуть про ваш режимі та завдання на весь день.

Що важливо, додаток враховує не тільки харчування, але і фізичні навантаження. Якщо ви займаєтеся спортом, то достатньо ввести дані про це і програма автоматично перерахує вам раціон, збільшить кількість вживаних продуктів. Не переживайте, це не стане причиною того, що ви почнете заново одужувати. Просто спорт - це витрата енергії, причому істотна, а їжа - це спосіб її поповнити. Тут проста математика. Енергію потрібно відновлювати.

Бонуси і установка

Починати завжди складно, ще складніше не зірватися. Саме для цього в додатку існує особлива система бонусів. Це виглядає як якась гра, але з значними призами. За дотримання режиму і організованість вам будуть даватися перлинки, які потрібно збирати. Чим більше їх буде у вашій колекції, тим цінніше бонус. Починається все зі знижки на мобільний додаток "Схуднути без дієти", а закінчується абсолютно безкоштовним його отриманням.

Для того, щоб встановити програму, потрібно:

- з мобільного телефону запустити Play Маркет (магазин додатків від Google);

- в пошуку набрати назву "Схуднути без дієти";

- зробити установку безпосередньо на телефон.

Все! Можете користуватися і худнути!

Шлях до здорового способу життя і стрункої фігури - нелегкий, але мобільний додаток зможе вам істотно полегшити життя. Головне - прагнути і бути готовим до змін і перетворень!

Переглянути опис програми в Play Маркет