<


img src="/img/3/c/3c63f7962eb12708d2f55ed41e1632c3.jpeg"/>

Медики вважають, що найголовніше в профілактиці бронхіту - правильне харчування, фізичні вправи і взагалі здоровий спосіб життя.

Якщо ви хочете знизити ймовірність інфекційних захворювань, регулярно займайтеся спортом і збільште кількість натуральних продуктів, свіжих овочів і фруктів у вашому щоденному раціоні.

Вітамінна підтримка допоможе протистояти бронхіту. Вітамін C, рясно міститься в шипшині, солодкому перці, чорній смородині, обліписі, цитрусових, ківі і капусті, підвищує стійкість організму до інфекцій.

Вітамін A, який можна отримати з печінки тріски, болгарського перцю, вершкового масла, молочних продуктів, риби і риб'ячого жиру, активізує імунну систему слизової оболонки бронхів.

Незамінні в профілактиці хвороби прогулянки на чистому повітрі ( а от серед курців ризик виникнення хвороби значно збільшується).

Прекрасний результат дає відпочинок на курортах з помірно вологим повітрям і невеликими перепадами температур.

Людям, схильним до бронхіту, можна порекомендувати курорти Прибалтики , Чорноморське узбережжя Кавказу (Анапа), Кисловодськ, Південний берег Криму і курорти середньої смуги Росії.