Проблема освіти "апельсинової кірки" і її усунення була є і буде актуальною для переважної більшості жінок. Але найбільше ця проблема загострюється до літа - в період купальників і коротких спідниць.

Причини розвитку целюліту численні і різноманітні, а позбавлення від цього неприємного стану вимагає значних і тривалих зусиль. У будь-якому випадку целюліт - це наслідок загальних і місцевих змін гормональної регуляції і обмінних процесів, порушень в роботі кровоносної та лімфатичної систем, результат дії ряду інших чинників.

Отже, Ви вирішили покінчити зі своїм целюлітом? Що ж, це цілком здійсненно. Однак, потрібно пам'ятати, що навіть невеликі відкладення целюлітного жиру вимагають для свого видалення часу, завзяття і, головне, комплексного підходу. Целюліт - це стан, який особливо потребує індивідуального підходу.

Сучасна косметологія може похвалитися величезною кількістю методів лікування целюліту. Серед них апаратні фізіотерапевтичні методи і бальнеологічні процедури, комплекси фізичних вправ і різні методики масажу, спеціальні дієти, антицелюлітні креми, бальзами та гелі, методи фіто- і ароматерапії і т.д. Все поставлено на службу боротьби з целюлітом.

Чого вартий один лише неповний перелік фізіотерапевтичних та косметологічних методів і процедур для лікування целюліту.

Криомассаж з впливом на окремі ділянки проблемної шкіри, в результаті підвищується тонус і зменшуються жирові відкладення .

Міостімуляция з використанням імпульсів електричного струму, які викликають рухове збудження і скорочення м'язів, покращують кровообіг і лімфоток, харчування тканин, активізують обмін речовин.


Сукупність цих факторів сприяє зменшенню обсягу жирових клітин, видаленню продуктів порушеного обміну речовин з проблемних зон, що дуже важливо при целюліті, більш швидкому виведенню шлаків і токсинів, накопичених в тканинах.

Вакуумний масаж з використанням банок, що мають різний діаметр: "прісасиваясь" до шкіри, банку відразу ж забезпечує приплив крові до масажованої області і підсилює лімфодренаж.

Вакуумний масаж спеціальним апаратом із застосуванням негативного тиску в змінному режимі на попередньо очищену і оброблену косметичними засобами шкіру. В результаті посилюється кровообіг і лімфоток, стимулюється обмін речовин і здатність до "спалюванню" жирів.

До цього невеликого переліку процедур треба додати різні методики для лимфодренажа (ручний, апаратний) - для нормалізації кровотоку і лімфотоку, в результаті чого відбувається зменшення набряклості, організм очищається від шлаків і токсинів, поліпшується обмін речовин і живлення тканин. Пресотерапія або прессомассаж застосовуються для впливу на лімфатичну систему, виведення надлишків рідини та ліквідації набряків.

Безпосередньо в жирову тканину вводять озонокислородной суміші (озонотерапія), впливають на жирові скупчення електромагнітними полями або ультразвуком (електроліполіз або целюлоліполіз, УЗ пульсотерапія і т.п.). До перерахованого можна додати ионофорез, мезотерапію, але список все-одно залишиться неповним.

Запорука успіху в лікуванні целюліту - комплексний підхід, система і послідовність!

Постійна адреса статті