Рік Дракона закінчується і до нас підбирається Новий 2013 рік, і символом його буде Чорна водяна Змія. Саме Змія вважається уособленням мудрості, холодного розуму і звивистого розуму. 2013 повинен для кожного з нас стати роком зважених рішень і вчинків, а добре продумані плани з успіхом мають втілитися в життя.

Як, де і з ким зустрічати Новий 2013

Щоб не відлякати удачу, залучити прихильність Змії і заручитися її підтримкою, насамперед, пам'ятайте, що Змія не переносить метушні і шуму. Тому астрологи радять зустрічати свято в тісному сімейному колі, або в невеликій компанії найближчих людей. В цей добрий і казкове свято необхідно повністю розслабитися і відкинути всі проблеми, похмурі думки і налаштуватися тільки на позитивні емоції.

Подарунки на новий рік 2013 змії

Змія більша франтіха і регулярно змінює шкіру, і тому подарунки у вигляді СПА та салонів краси потрібно дарувати заздалегідь, якраз до свята. Це ніби символізує зміну старій зміїної шкіри на нову і ще більш чарівну.

Прикрашаємо будинок до нового року 2013 змії ...

Ні в якому разі не відмовляйтеся від ялинки, сніжинок та інших атрибутів Нового року. Змія строго шанує традиції предків! Якщо можливості встановити велику ялинку чи сосну у вас немає, то просто поставте гілочки сосни у вазу, або придбайте маленьку витончену ялинку. Серед прикрас обов'язково має бути присутня хоча б одна фігурка Змії.

Особливий затишок і тепло додадуть вашому будинку свічки, тим більше господиня року дуже любить цей предмет інтер'єру, і особливо прихильна до різних хитромудрим свічникам.

Не менш актуальним прикрасою для будинку стане дощик і мішура, і це зрозуміло, адже вони так нагадують звивистий і переливається силует Змії.

Сукні та одяг на новий рік 2013

Добре б надіти на свято що-небудь нове.


Це приверне удачу і підвищить ваш настрій. Причому новим може бути як наряд, так і прикраса або взуття. Прикраси з діамантів або натуральних перлів напевно привернуть до вас прихильність господині року.

В одязі варто віддати перевагу темно-сині і чорні тони. Не менш актуально виглядатиме і зелений. Жінки будуть прекрасні в обтягуючих, гладких нарядах, що нагадують візерунчасту, зміїну шкіру. Чоловікам порадимо доповнити костюм за допомогою таких же по малюнку і фактурі краваток.

Святковий стіл на новий 2013

Змія - любитель вишукувань, делікатесів і червоного вина, тому не варто боятися експериментувати. Накрийте хороший святковий стіл з незвичайними і навіть розкішними стравами. Господиня 2013 дуже любить м'ясні та рибні страви, а щоб стіл був ідеальним - приготуйте кролятину.

З алкоголю, чудово підійдуть хороші червоні вина, а любителям міцніших напоїв радимо віддати перевагу коньяку або абсенту. Стіл також рекомендується прикрасити гілочкою сосни, це символізує благополуччя і довголіття.

І обов'язково на останній хвилині минає загадайте своє найзаповітніше бажання.