Олег Кудрін. "Код від Вєнічки"
У романі "Код від Вєнічки" тебе чекає нова зустріч з героєм поеми "Москва - Петушки". За віником полюють кілери, йому лише дивом вдається врятуватися. А ще він дуже близький до того, щоб розгадати таємний код. І тоді герою відкриється велика таємниця Письма від апостола Венедикта.
Юлія Меньшикова. "Ніжний бренд, чи Різдво в Парижі"
Що допомагає дівчині бути ніжною, щирою і змінюватися, не змінюючи себе? Прочитавши 36 історій, з яких складається роман, ти дізнаєшся, як залишатися легкою, незалежної, щирою в сучасному ілюзорному світі.
Лука Бьянкіні. "Завтра буде сонце"
Леон - типовий представник золотої молоді. Дорогі ресторани, машини, тусовки - він може купити все. Але одного разу Леона кидає дівчина. Вперше в житті він не може отримати те, чого бажає. Леон кидає все і їде на ферму свого діда.П'єр Прадерван. "Вчіться любити себе"
П'єр Прадерван п'ятнадцять років працював на курсах по індивідуальному розвитку особистості. І прийшов до висновку, що основною проблемою для багатьох людей є невміння любити себе. Книга навчить поліпшити уявлення про самого себе, просити вибачення і прощати.
Ілля Бояшов. "Конунг"
Виявляється, ще до того як Рюрик став князювати на Русі, його життя було сповнене захоплюючих пригод. Історична правда, міфологія вікінгів, неповний стиль ірландських саг допомогли автору створити феєричну авантюру, де є місце роздумів про природу влади.
Анна Малишева. "Озноб"
Молода жінка вирішила провести новорічні свята за містом в тиші і спокої, але випадок зробив її учасницею складною і заплутаною насіннєвий драми. В її влади покарати вбивцю, але це означає - знищити людину, яку любиш ...