Коли ви займаєтеся на тренажерах, робите ранкову пробіжку, катаєтеся на велосипеді або займаєтеся будь-яким іншим видом фізичної активності, ваше серце постійно працює. Саме тому так важливо його тренувати. Це дозволить не тільки отримати гарне тіло, але і зробити його більш здоровим і продовжити своє життя.

Я наведу список вправ, які ви можете виконувати в будь-якому місці. Повторіть цю програму 3 рази.
Віджимання
Упріться долонями в підлогу. Пальці спрямовані вперед. Упріться шкарпетками ніг в підлогу. Злегка підніміть таз, а потім руками відштовхніться від підлоги. Зверніть увагу, що ваш тулуб від грудей до тазу має бути строго паралельно підлозі. Ні в якому разі не можна допускати, щоб таз опускався нижче грудей. Якщо вам важко виконувати вправу, ви можете впертися в підлогу не носками ніг, а колінами (для цього зігніть ноги).
Підняття колін
Підніміть ліве коліно до правого плеча до положення, коли стегно стане паралельним підлозі. Повторіть вправу для правої ноги.
Передній мах
Підніміть ногу безпосередньо перед собою приблизно на рівні талії, потім опустіть її вниз, торкніться підлоги. Зробіть 25 повторень. Повторіть вправу іншою ногою.
Махи руками

Встаньте на правій нозі, тулуб і ліва нога ж повинні утворити пряму лінію, паралельну підлозі. З цього положення повільно підніміть руки як крила, зводячи лопатки.


Зробіть по 15 повторень на кожній нозі.
Балансування
Встаньте на лівій нозі, обидві руки підняті вгору. Повільно підніміть праву ногу в сторону. Зробіть 25 повторень кожною ногою.
Біг на місці
Біжіть підтюпцем на місці, роблячи при цьому удари кожної з рук по черзі. Зробіть 100 ударів.
Бічні махи
Встаньте кілька нагнувшись, коліна злегка зігнуті, руки попереду на рівні талії. Зробіть крок правою ногою і опустіться вниз (див. Фото) до того, як зможете торкнутися підлоги правою рукою. Поверніться у вихідне положення і зробіть 10-15 повторень кожною ногою. По можливості робіть їх якомога швидше.
Випад з обертанням
Встаньте прямо, ліву ногу поставте на метр-півтора попереду, шкарпетки повинні бути спрямовані вперед. Долоні вниз. У лівому коліні повинен бути кут 90 градусів. Праве коліно повинно бути максимально опущено. Зберігши таке положення обертайте тулуб і плечі в ліво, дорахуйте до одного і поверніться у вихідне положення. Зробіть 15-20 повторень в кожну сторону.
Скручування
Ляжте на підлозі, руки за головою. Підніміть плечі над підлогою і верхню частину тулуба, напружуючи прес. Тримайте підборіддя на відстані кулака від грудей.
Подвійні скручування

Ляжте на спину, підніміть праву ноги на 45 градусів над підлогою. Ліва нога лежить на підлозі. Спираючись на праву руку, підніміть ліве плече прагнучи дістати до коліна ліктем.