Фарбування:
Зрозуміло, цю процедуру необхідно зробити перед від'їздом на відпочинок. Головне пам'ятайте, влітку волосся вигоряють на сонці. Тому ми рекомендуємо вам перед відпусткою пофарбувати волосся фарбою на один тон темніше, ніж зазвичай.

Щоб при поїздці у відкритому автомобілі ваші волосся зберігали привабливий і акуратний вигляд, обв'язуйте голову шарфом. Красиво укладіть шарф на голові, наприклад, у вигляді чалми. Збереженню зачіски сприяє також і лак для волосся, але він не охоронить волосся від пилу. Дуже тонким розпиленням лак наносять на волосся, укладене в зачіску.


Увечері його видаляють розчісуванням щіткою.
Гарний капюшон з мусліну відмінно збереже вашу зачіску під час поїздки в автомобілі. Він чарівно обрамляє обличчя і зав'язується під підборіддям.

Морська вода:
Вона не псує волосся. Навпаки, зміцнює їх і надає їм пишність і м'якість. Висушують дію на волосся надають сонце і вітер. Тому перед купанням в морі змастіть їх спеціальним засобом для захисту волосся. Нанесіть його на щітку і проведіть нею кілька разів по волоссю, від коренів до кінчиків, так, щоб всі вони покрилися найтоншої захисною плівкою.