Заглянувши в магазин, ви неодмінно виявите величезний асортимент дитячого харчування. Сьогодні вже можна сміливо говорити про те, що якість даної продукції стало значно краще, ніж пару років тому. Так, наприклад, при виготовленні дитячого харчування вже не використовують сіль, проте крохмаль і цукор все ще присутні в баночках!

Так що слід уважно ознайомитися зі складом продукту, щоб не наситити власне чадо зайвими калоріями. Крім того, склад допоможе зрозуміти, які овочі та фрукти (натуральні органічні або звичайні) використовувалися при виготовленні пюре і соків. Вартість "органіки" вище, але ви точно будете впевнені, що даний продукт позбавлений пестицидів.

Спочатку купується пюре, сік, чи інший продукт, виготовлений з одного типу овочів або фруктів - таким чином, ви перевірите реакцію дитячого організму. Обов'язково слід проконтролювати герметичність упаковки - будь-яка баночка при відкритті повинна видавати клацання, свист, а кришка м'ясної консерви не повинна бути роздутою.

Якщо у вас є час і можливість готувати продукти дитині самостійно, то це буде набагато краще, ніж "банкове" харчування! Так, наприклад, можна заздалегідь приготувати на кілька днів пюре, заморозити його в камері холодильника, використовуючи при цьому спеціальні контейнери.

Якщо ви використовуєте баночки з харчуванням, то відкритий продукт рекомендується зберігати в холодильнику не більше 1-2 днів.


А щоб вміст банки не піддалося швидкого псування - перекладіть частину продукту в тарілку, і тільки потім годуєте малюка.

Діставши з холодильника баночку, ви спокійно можете розігріти її в мікрохвильовій печі, адже доведено, що шкоди здоров'ю дитини від цього не буде. Не варто забувати, що харчування гріється в мікрохвильовій печі нерівномірно, саме тому гаряча вода або спеціальні підігрівачі краще всякої сучасної техніки. Не забувайте перевіряти, чи не гаряче Чи харчування ви пропонуєте малюкові, незалежно від того, яким способом воно було прогріте.