Після прання білизна пахне свіжістю, але тривале зберігання речей в шафі цей запах знищує. Хоча запобігти появі затхлого, неприємного запаху можна ще при пранні. Коли ви будете полоскати білизну в останній раз, додайте у воду трохи столового оцту - ви не тільки збережете яскраві кольори білизни, але й допоможете збереженню аромату свіжості.

Застосовувати хімічні кондиціонери, віддушки для білизни не рекомендується, тим більше , якщо ви плануєте речі прибирати на тривале зберігання (наприклад, сезонне). Вміщені в споліскування речовини без контакту з киснем стають джерелом затхлого запаху.


Крім того, зіпсувати аромат вашої білизни можуть старі речі, що лежать поруч - провітрюйте їх на балконі, і залишайте іноді відкритим сам шафа - для циркуляції повітря.

Безпосередньо в шафі, на полицях, можна укласти ароматні шматочки мила, шкірку цитрусових, гілочки лаванди, капнути по кутах ароматичними маслами, вашими духами або просто насипати соди в куточки - тоді неприємний запах у речей довго не з'явиться. Можна використовувати магазинні аерозолі та освіжувачі, спеціально призначені для збереження свіжості під час тривалого зберігання білизни та одягу.