Раніше людям припадала готувати м'ясний фарш вручну, застосовуючи вигнуті ножі. В результаті нудного процесу виходив грубий фарш. Зробити таким способом велику кількість фаршу було досить важко. Людство хотіло м'якого рубленого м'яса.

Тому стали створюватися різні прилади для подрібнення оного. Це були промислові ротаційні м'ясорубки, домашні механічні (шнекові) моделі, що дійшли і до наших днів. Перші моделі електричних м'ясорубок побачили світло в кінці сорокових років минулого сторіччя. Вони були ненадійні і часто ламалися.

Сучасні електром'ясорубки стали ще більш просунутими, вони не тільки забезпечують якісним фаршем, але і радують мінімальними витратами часу і сил.

Вибираючи цей побутовий прилад, обов'язково слід звернути увагу на його потужність. Чим вона більше - тим краще. Оптимальний варіант - електром'ясорубки потужністю 600-1200 Вт Необхідно поцікавитися якістю виготовлення внутрішніх поверхонь м'ясорубки.


Це ножі, робоча зона приладу, шнек, диски. Вони повинні бути з нержавіючої сталі. Чотирьохлопатевий ковані ножі міцніше штампованих і краще роздрібнюють м'ясо. Добре, якщо ваша м'ясорубка буде оснащена спеціальними запобіжниками або блокувальною системою, які не дозволять електродвигуну вийти з ладу. Серед корисних функцій відзначимо автореверс. Він усуне одним натисканням кнопки проблему забитого шнека.

Купуючи електром'ясорубку, господиня отримує чудову помічницю. Особливо, якщо прилад має додаткові функції. Наприклад, поставка в комплекті з приладом спеціальної насадки для виробництва домашньої ковбаси, різних насадок для різання овочів, фруктів або натирання сиру, формочок для ліплення котлет.