Сучасний ринок матраців пропонує найширший вибір цих необхідних для життя предметів побуту. І, в точній відповідності з законами ринку, чим вище якість, тим вище ціна. Сьогодні елітні матраци користуються все більшим попитом, тому що покупці стали більше дбати про своє здоров'я і прислухатися до рекомендацій медиків. Адже матраци, по суті, служать не просто для сну і відпочинку, але і для підтримки нашого здоров'я - здоров'я хребта, в першу чергу. Відомо, яку велику роль відіграють дитячі матраци у формуванні правильної постави.

Елітні матраци є плодом спільної розробки дизайнерів, інженерів, технологів і навіть лікарів. Щоб створити матрац, бездоганний з точки зору всіх цих фахівців, доводиться вкласти чимало коштів і часу. Якщо ви зустрічаєте оголошення "Елітні матраци недорого", то це явний блеф. З урахуванням вкладень в розробку такої моделі, в дорогі сучасні і натуральні матеріали він просто ніяк не може коштувати дешево!

При виготовленні елітних матраців компанії-виробники не тільки застосовують інноваційні технології, але і використовують саме чисте і натуральне сировину .


Нерідко це унікальні наповнювачі, наприклад, прошарку волосся рідкісних порід тварин або матеріал, що володіє властивістю запам'ятовувати вигини вашого тіла.

Дизайн елітного матраца виглядає надзвичайно привабливо. Тут вже політ дизайнерської думки не знає меж, і в хід йдуть самі незвичайні матеріали для декорування, наприклад, кристали Сваровскі.

Елітні матраци можна купити не тільки стандартного розміру, а й замовити у компанії-виробника під конкретну ліжко - такі послуги надаються VIP-клієнтам. Вартість їх, звичайно, буде вище, але власне здоров'я і комфорт - це не ті речі, на яких варто економити.

Купуючи елітний матрац, ви купуєте зовсім іншу якість сну і відпочинку. Завдяки їх ортопедичному ефекту ваш хребет отримає необхідну підтримку, м'язи зможуть повноцінно розслабитися, а дизайн такого матраца радує око. Бездоганна якість елітного матраца - нова якість сну!