Вибір постільної білизни - не така проста задача за теперішніх часів. І пов'язано це не з дефіцитом, а, навпаки, з величезним вибором постільної білизни будь-якої якості, будь-яких розмірів, немислимої кількості забарвлень, яке можна купити в Москві та інших містах. Мимоволі розгубишся серед такого достатку!

Тим не менше, існують певні критерії вибору, і головний з них - натуральність тканини. Спати на синтетичному постільній білизні, особливо влітку, - це просто знущання над організмом. Хочемо ми того чи ні, але наше тіло виділяє вологу, і натуральна тканина, на відміну від синтетичної, її вбирає. Завдяки цьому ми не відчуваємо дискомфорту і вранці відчуваємо себе відпочивши і бадьорими.

Безумовним лідером серед натуральних тканин, з яких шиється постільна білизна, є тканини з бавовни. Бавовна вважається недорогим і практичним матеріалом, з якого і виготовляється в основному постільна білизна. Найбільш якісні бавовняні тканини виготовляються з особливих сортів тонковолокнистого бавовни, найвідоміший з яких єгипетський.

Елітне постільна білизна, наприклад, виготовляється не тільки з натурального шовку, а й з батисту - легкої, повітряної бавовняної тканини, яка чудово виглядає у весільних комплектах.


Правда, такі комплекти не призначені для частого використання і, на відміну від шовку, мають низьку зносостійкість. Вибираючи елітне постільна білизна з шовку, врахуйте, що самим високоякісним є японський шовк, а китайський і турецький істотно поступаються йому за більшістю параметрів.

Інші види бавовняних тканин (ситець, бязь, сатин, поплін, перкаль та ін .) відрізняються один від одного щільністю, від якої безпосередньо залежить їх зносостійкість і довговічність. Найбільш практичним є постільна білизна з бязі, яка не вимагає особливого догляду, чудово стирається, не втрачаючи кольору, і, що важливо, цілком доступна за ціною. Безліч комплектів білизни з бязі пропонує інтернет магазин постільної білизни. Дуже ефектно виглядає також постільну білизну з сатину.