Якось раз ми з подругою зовсім випадково наткнулися в Інтернеті на сайт Інтернет-магазину контактних лінз www.2lenses.ru. Мене як очкарика зі стажем і на додачу з астигматизмом це не надто зацікавило, а моя подруга взагалі не носить окуляри.

Але тут нашу увагу буквально прикували дві рубрики в меню: лінзи для астигматизму та карнавальні лінзи. Я була абсолютно впевнена, що при астигматизмі лінзи носити не можна, а виявилося, що дуже навіть можна, і ефект вони дають такий же, як звичайні окуляри. А вже мою подругу, яка любить приколотися, буквально неможливо було відірвати від лінз, які на будь-якій вечірці справлять справжній фурор!

Але про все по порядку. Контактні лінзи для астигматизму забезпечують повноцінну корекцію зору і просто незамінні для тих, хто не хоче постійно носити окуляри. Особливо мене потішило те, що пропонуються лінзи з блакитним тонуванням - це саме те, що потрібно на мої безнадійно сірі очі. Все життя мріяла про синіх очах! Порадував і виробник: все-таки авторитет Швейцарії багато значить.

А карнавальні лінзи - це взагалі щось незвичайне! Досі ми бачили їх тільки в голлівудських фільмах, причому переважно у злодіїв - їх зловісний погляд буквально кидав в тремтіння. Звичайно, в таких лінзах не прийдеш на роботу, хіба що якщо у начальника гарне почуття гумору, але на Хеллоуїн або яку-небудь вечірку - саме те! Хочете вразити оточуючих поглядом вампіра або смішним смайликом, значить, заходите на 2lenses.ru і вибирайте! Асортимент настільки багатий, що єдина проблема, яка у вас виникне, - це проблема вибору.

Тут також широко представлені кольорові контактні лінзи, які перетворять ваш вигляд і додадуть очам саме той відтінок, про який ви давно мріяли.


За допомогою кольорових контактних лінз можна кардинально змінити колір очей, а за допомогою відтінкових - посилити і підкреслити свій власний колір.

Як відомо, лінзи можуть бути розраховані на різні терміни носіння, від одного дня до півроку. Все це є в Інтернет-магазині контактних лінз та аксесуарів за адресою www.2lenses.ru. До речі, про аксесуари. Щоб використання контактних лінз НЕ завдало шкоди, за ними і за очима потрібно правильно доглядати. Ось для цього і призначені різноманітні аксесуари: контейнери, пінцети, очисники, дорожні набори, а також розчини для лінз і краплі для очей.

Якщо ви ніколи не користувалися контактними лінзами, варто заздалегідь сходити в оптику, де вас навчать правильно одягати і знімати лінзи, а також правильно доглядати за ними. А після цього сміливо заходите на сайт 2lenses.ru або телефонуйте за телефоном +7 (495) 540-45-83 та отримаєте вичерпну інформацію з будь-якого питання, що стосується будь-яких видів контактних лінз.

Добре, коли в житті є альтернатива! Бо часом так хочеться щось змінити в своїй зовнішності! Перш можна було міняти зачіску або макіяж, а тепер з'явилася можливість змінити навіть те, що дано нам природою, - колір очей. Так скористайтеся ж цією можливістю і змініть себе!