Важко знайти більш універсальне полотно, ніж трикотаж: з нього шиють нижню білизну і вихідні сукні, спортивні костюми та кардигани, літні сарафани і пальто. Зрозуміло, кожен раз мова йде про різні види трикотажного полотна, що мають різний склад, щільність, еластичність та інші параметри.

Однак є спільна риса, яка об'єднує всі види трикотажу, - він є в'язаним полотном, що обумовлює як його переваги, так і недоліки.

Безумовною перевагою трикотажу є його комфортність у шкарпетці: достатньо порівняти, наприклад, чоловічі труси, виконані з трикотажного полотна або традиційного сатину. Трикотаж ніколи не буде жати, він плавно приймає форму тіла, і в цьому як його гідність, так і недолік: вироби з трикотажу при необережному поводженні можуть деформуватися. Щоб трикотаж краще тримав форму, до бавовняних або вовняною ниткам, з яких його виготовляють, додають синтетику.

Трикотаж користується великим попитом, і не тільки в якості теплого зимового одягу.


Сучасні виробники випускають масу зручною річної та спортивного одягу для всіх вікових груп і на будь-який смак. З такого тонкого трикотажного полотна гарних малюнків шиють сьогодні дитячі костюмчики, домашні костюми і нічні сорочки, а дуже симпатичні жіночі домашні халати на блискавках нарешті замінили горезвісні вилинялі ситцеві з вічно відриваються гудзиками.

У цьому відношенні іванівський трикотаж є одним з кращих вітчизняних зразків. Він м'який, але при цьому міцний, дуже гігієнічний і екологічний, за ним легко доглядати, а різноманітність форм і забарвлень дозволить кожному вибрати річ собі до душі. З широким асортиментом івановського трикотажу можна ознайомитися на сайті http://www.domtrik.ru/.

Трикотаж - це не тільки зручна нижня білизна і чудова верхній одяг. Це - матеріал, який ніколи не вийде з моди, матеріал, з якого дизайнери моди створюють надзвичайно ефектні речі, гідні вашого гардеробу!