Час швидко летить, і ось вже осіння взуття відправляється на полицю до весни. Настає пора зимового взуття, до якої висуваються, мабуть, найвищі вимоги: вона повинна бути не менш красивою і елегантною, ніж взуття для інших сезонів року, але при цьому теплою, функціональної і обов'язково з нековзною підошвою, адже саме взимку небезпека травматизму збільшується багаторазово . Крім того, зимове взуття повинна бути вологостійкою і добре переносити різні деформації.

Всі розуміють, якою має бути зимове взуття, але от як вибрати оптимальне співвідношення ціни і якості? Кожен сезон модельєри представляють нові бренди, і модниці прагнуть будь-що-будь придбати актуальну новинку, забуваючи часом про те, що до зимового взуття пред'являються особливі вимоги.

Оптимальним варіантом зимового взуття вважається взуття з натуральної шкіри, оброблена зсередини натуральним хутром. Вона швидко приймає форму ноги, найбільш відповідає гігієнічним вимогам і прослужить довше всього. Зимове взуття не повинна бути ні занадто тісним, ні занадто вільною.

Однак як відрізнити натуральну шкіру від шкірзамінника? Існує кілька способів.


Якщо покласти руку на натуральну шкіру, вона швидко нагріється, а шкірозамінник залишиться холодним. Крім того, натуральна шкіра вбере краплю води, в той час як зі штучною вона зісковзне. І ще: у натурального хутра, на відміну від блискучого штучного замінника, колір матовий.

В даний час навчилися виробляти достатньо якісні кожзаменители, які за зовнішнім виглядом практично не поступаються натуральній шкірі. Коли проводиться розпродаж взуття, можна за цілком доступною ціною придбати непогану зимове взуття. Нерідко такі розпродажі проводить інтернет магазин взуття.

Ще однією ознакою якісного взуття є наявність каркасних деталей - підносить і задника, які надають взуттю стійкість. На підошві повинен бути рельєфний малюнок, і чим більше на ньому виступів, тим безпечніше і комфортніше ви будете почувати себе на слизьких зимових дорогах.