Сучасні діти читають набагато менше, ніж покоління їхніх батьків, не кажучи вже про бабусь і дідусів. "Дякувати" за це слід телевізор з його нескінченною жуйкою примітивних мультфільмів і підліткових серіалів, які на багатьох каналах крутять цілодобово; комп'ютерні ігри та Інтернет; мобільні телефони, за якими можна до нескінченності переливати з пустого в порожнє ...

А згадайте, яким був ваш дитина зовсім маленьким, з якою готовністю він показував пальчиком в книжці діда, бабу, ріпку, колобка, мешканців Теремка і іншу живність, населяють наші казки! Як захоплено він слухав "Муху-цокотуха" і "Доктора Айболита", уважно розглядаючи картинки і перевертаючи за вас сторінки в потрібному місці! І куди все поділося?

Багато хто стверджує, що якщо діти будуть бачити своїх батьків з книгою, то й самі потягнуться до читання. Ні, на жаль, потягнуться лише одиниці, а всі інші занадто звикли до готової жуйку, яку їм вкладають в голови з екрану.

Читання книг - це завжди робота, перш за все, робота фантазії.


Кожен по-своєму представляє героїв книг, обстановку і пейзаж, в яких вони мешкають і діють. Але щоб представляти, потрібно мати розвинену фантазію і кругозір. Чим вони ширші, тим цікавіше читати. І навпаки.

Тому не варто розраховувати, що в дитині, коли він навчиться складати букви, раптово прокинеться пристрасть до читання, створити основу для неї - це завдання батьків. Поки дитина ще маленька, вони повинні зацікавити його, читаючи дитячі книги. Безліч прекрасно ілюстрованих книг для дітей різного віку пропонує, наприклад, інтернет-магазин Жили-Були.

До речі, цей дитячий інтернет-магазин пропонує також масу іграшок та ігор на будь-який вік дитини, від народження і до .. В Загалом, батькам теж буде дуже цікаво пограти зі своїми дітьми в ці ігри. Батьки, які всерйоз займаються своїми дітьми, обов'язково звернуть увагу на розвиваючі іграшки та чудові авторські методики розвитку дитини. Врахуйте, що в інтернет-магазині Жили-були завжди дуже вимогливо ставляться до якості іграшок.