Антицелюлітні обгортання є одним з найефективніших способів боротьби з целюлітом. За одну процедуру можна позбутися позбутися 1 см об'єму. Обгортання викликає відтік з тканин зайвої рідини. Посиленню ефекту сприяє поєднання антицелюлітних обгортань з дієтою і заняттями спортом.

Антицелюлітні обгортання цілком можна робити і в домашніх умовах, і вони принесуть незгірш від користі, ніж салонні процедури.

Для антицелюлітних обгортань в домашніх умовах використовують водорості, лікувальну глину, мед, ефірні масла. Все це можна купити в аптеці або в салоні краси.

Можна проводити антицелюлітне обгортання двома способами: холодним і гарячим.

Холодна антицелюлітне обгортання сприяє підвищенню тонусу шкіри, тому воно рекомендується для в'ялої шкіри або для шкіри з набряками. При гарячому антицеллюлитном обгортанні схуднення досягається за рахунок дії активних речовин і ефекту сауни.

Перш ніж проводити антицелюлітні обгортання в домашніх умовах, потрібно як слід очистити шкіру за допомогою скрабу, бажано містить екстракти водоростей або морську сіль.


Після цього на проблемні ділянки шкіри з целюлітом (найчастіше це живіт, сідниці і стегна) наноситься приготовлена суміш.

Для кращого вбирання корисних речовин з суміші ці ділянки з нанесеним складом обертають поліетиленовою плівкою (прекрасно підійде харчова плівка) для створення термоеффектом. Поверх потрібно надіти щось тепле або сховатися ковдрою.

Через 20-30 хвилин антицелюлітне обгортання знімають, залишки нанесеної суміші змивають під душем. Після душу на шкіру наноситься зволожуючий антицелюлітний крем.

Однак слід пам'ятати, що існують протипоказання для антицелюлітних обгортань. Це, насамперед, серцево-судинні захворювання; варикозне розширення вен; пошкодження на шкірі; гінекологічні захворювання і вагітність.