Чи може чоловік правильно вибрати взуття? Таким питанням часто задаються жінки, дивлячись на безликі туфлі і мокасини чоловічі, куплені за принципом "аби не давило" в першому-ліпшому магазині.

А адже чоловіче взуття покликана не тільки виконувати свої прямі функції, але і служити стильним аксесуаром. До того ж це має бути неодмінно якісне взуття, тому її краще купувати в солідних спеціалізованих магазинах, де на взуття дають гарантію. Крім того, кваліфікований персонал допоможе вам підібрати взуття не просто за розміром, але і з урахуванням індивідуальних особливостей вашої ноги.

При виборі чоловічого взуття вирішальне значення має не тільки її дизайн, але і якість. Для виробництва кросівок можуть використовуватися сучасні синтетичні матеріали, але класичні туфлі або мокасини чоловічі повинні бути тільки з натуральної шкіри. У цьому випадку взуття буде носитися довго і при відповідному догляді зберігати презентабельний зовнішній вигляд протягом багатьох років.

А ось шкіряна підошва є не самим практичним рішенням для стильного чоловічого взуття, оскільки вона швидко стирається і до того ж є досить слизькою.


Набагато практичніше і довговічніше сучасні штучні матеріалу в силу їх доброю зносостійкості, а зимового взуття вони надають відмінну стійкість на слизькій поверхні.

Але якщо вам сподобалася модель зі шкіряною підошвою, не варто відмовляти собі в задоволенні. Просто зверніться в взуттєву майстерню, щоб вам приклеїли додаткову зносостійку поверхню підошви, яка набагато подовжує термін її служби.

Що стосується вибору кольору, то шкіру забарвлюють найчастіше в природний коричневий або чорний колір або в їх відтінки. Виробляється чоловіче взуття і світлих тонів. Взуття підбирається залежно від кольору одягу, найчастіше діє універсальне правило: світле до світлого, а темне до темного.

Ціна якісного чоловічого взуття не може бути низькою. Однак дешева взуття моментально втратить зовнішній вигляд, а незабаром і розвалиться, в той час як якісна дорога взуття багаторазово окупить свою вартість.