Японська кухня вважається однією з найбільш корисних у світі, що підтверджує кількість довгожителів у Японії. Причому в раціон японців входять продукти, зовсім чужі для європейської кухні, наприклад, мохи, морські водорості тощо.

Японська кухня в останні роки стрімко набуває популярності і в Росії. Інтерес викликають не тільки самі страви японської кухні, а й своєрідний застільний етикет. Все це можна спостерігати в мережі ресторанів і кафе Вабі Сабі, що розгорнулася в Москві www.vabisabi.ru.

Для японської кухні характерно особлива увага до естетичного оформлення навіть найскромніших страв, будь то овочі, морські водорості і молюски , риба і т.п. Для прикраси використовуються редиска, огірок, морква, зелена японська гірчиця васабі, пагони бамбука, коріння лотоса, загалом, все, що не тільки прикрасить страву, але і внесе свій внесок у формування його своєрідного смаку.

З -за браку палива в японській кухні широко поширене сироїдіння. Своєрідна філософія японської кухні стверджує, що справжня краса - у простоті, ітребует максимального збереження початкових властивостей дарів природи.


Тому при приготуванні улюблених страв з рису не використовуються спеції, а рибу прийнято їсти сирий. Можливо, саме цей аскетизм є причиною довгожительства японців.

Рис обробляється в Японії більше 2500 років і є предметом цього культу. Рис готують за суворими правилами і використовують також для приготування приправ, соусів, солодощів, пива і саке - рисової горілки.

Другим найважливішим елементом японської кухні є дари моря. Їх їдять в тушкованому, вареному, але частіше сирому вигляді. Саме з дарів моря найчастіше роблять знамениті на весь світ суші - такий же символ японської кухні, як піца - італійської. Будь японський ресторан в москві може запропонувати десятки різновидів суші, ролів та інших страв японської кухні.

Відвідування японського ресторану зовсім відрізняється від відвідування будь-якого іншого. Тут панує істинно японська атмосфера: національний колорит і музика, персонал в кімоно, але головне - дивовижна японська кухня!