Домашній текстиль - поняття дуже ємне. Це, по суті, все ткані предмети інтер'єри: оббивка диванів, крісел і стільців, штори та гардини, покривала, пледи, наволочки для декоративних подушок і т.д. Не можна недооцінювати їх роль в дизайні інтер'єру: деколи заміна штор або декілька декоративних подушок, розкиданих по дивану, здатні перетворити загальний колорит і настрій інтер'єру, внести в нього відчуття затишку і тепла.

При виборі домашнього текстилю для декорування тієї або іншої кімнати яскраво проявляється індивідуальність її господарів і їх смак. Коли колірна гамма і стиль текстильних елементів дизайну гармонійно поєднується, вона надає інтер'єру особливий шарм і теплоту.

У деяких випадках домашній текстиль навіть може стати домінантою в інтер'єрі. Наприклад, плед, покривало або накидка з модним сьогодні малюнком, що імітує шкуру зебри або леопарда, відразу ж привертають до себе увагу і задають тон в інтер'єрі.

Один з найбільш зручних і приємних елементів інтер'єру - диванні подушки, які пожвавлять кілька монотонну гамму класичної вітальні і внесуть в неї яскравий і живий акцент.


Особливо доречні подушки в кімнатах підлітків та молоді - хлопці валяються на них на килимі і відчувають себе дуже комфортно. Такі подушки цілком можна зробити самостійно, це прекрасна можливість проявити свою творчу фантазію і креативний підхід.

Не забудемо і про такий різновид домашнього текстилю, як постільна білизна. Нудні білі простирадла давно пішли в минуле, і тепер постільна білизна просто вражає різноманітністю малюнків і яскравістю кольорів. Однак тут, як ніде, важлива якість матеріалу, ось чому такий попит на трикотаж з Іваново оптом.

При всій привабливості домашнього текстилю не слід забувати про те, що він вимагає регулярного догляду. Втім, він досить легко чиститься і переться, так що освіжити домашній текстиль в інтер'єрі зовсім не складно.