Кухня - це одне з найважливіших приміщень, в якому ми проводимо досить багато часу. На сьогоднішній день його неможливо уявити без меблів. Мова йде не про окремий наборі шафок, а загалом сучасному комплексі, який повинен бути затишним і комфортним, відповідати екологічної безпеки і надійності.
Наша компанія рада запропонувати до ваших послуг виробництво кухонних гарнітурів. Ми можемо втілити в реальність абсолютно будь-які ваші ідеї та дизайнерські знахідки. У нас ви можете замовити як бюджетну меблі, так і елітну.
Якісні кухні в Самарі можуть бути виготовлені в різній конфігурації. Якщо приміщення маленьке, то найбільш оптимальним рішенням будуть прямолінійні. Якщо квадратні метри дозволяють, то можна встановити і кутову кухню. Такого плану меблі також рекомендується і для обмежених за площею приміщень. Останнім часом такі кухні користуються особливою популярністю. Вони економлять істотне простір, на якому, наприклад, цілком компактно може бути розміщена обідня група. Особливий захват викликають кухні острівної або півострівний форми. Для їх установки, звичайно ж, потрібно більше вільного місця.
За вашим бажанням кухні можуть бути виконані в будь-якому стилі, при цьому неважливо, прихильники ви елементів мінімалізму або розкоші.


Вам можуть бути запропоновані гарнітури від класичного стилю до хай-тек.
Різноманітність матеріалів і фурнітури вас потішить. В залежності від своїх уподобань, ви, безсумнівно, зможете зупинитися на самому відповідному для вас варіанті. Це може бути масив різних видів деревини, МДФ, ДСП, пластик, акрил і т.д.
Замовляючи кухні в Самарі, у вас завжди буде можливість побачити і помацати руками всі зразки матеріалів. Наші дизайнери допоможуть вам визначитися з остаточним варіантом проекту. Маючи величезний досвід, вони професійно визначать поєднання всіх пропорцій і розмірів меблів, а також врахують всі вимоги для забезпечення максимальної функціональності.
Співвідношення якості і ціни, а також робота наших кваліфікованих співробітників вас приємно здивують. Звернувшись до нас, ви не зіткнетеся з проблемами, які у багатьох вже закладені на підсвідомому рівні, оскільки для багатьох ремонт перетворюється на справжнє стихійне лихо. Ви отримаєте тільки позитивні емоції, а ваша нова кухня буде вас радувати довгий час.