Вже давно стало традицією підносити бізнес-подарунки діловим партнерам з нагоди свят, дня народження партнера або ювілею компанії. До вибору ділових подарунків зазвичай ставляться з великою увагою, адже такий подарунок повинен підкреслити і високий статус дарувальника.

Хорошим бізнес-подарунком завжди вважалися ділові аксесуари: портфель з високоякісної натуральної шкіри, органайзер престижної фірми, ручка "Паркер" із золотим пером і т.п. Всі ці речі сприяють створенню іміджу і, як правило, приймаються дуже прихильно.

Проте якщо у вас з партнерами по бізнесу склалися не тільки ділові, а й особисті відносини, то й подарунок може носити більш особистісний характер. Великим успіхом користуються, наприклад, моделі парусних суден - такі ділові подарунки виглядають і романтично, і мужньо.

А якщо ви добре знаєте партнера і впевнені, що це принесе йому задоволення, можете запропонувати йому разом здійснити політ на повітряній кулі, або влаштувати гонки на квадроциклах, або ще що-небудь настільки ж захоплююче.


Для цього треба всього-на-всього придбати відповідний подарунковий сертифікат.

Однак не варто забувати і про людей, які працюють у вашій компанії. Нерідко керівництво компанії обмежується пристроєм корпоративних вечірок, які часом переростають в банальну пиятику.

А чи не краще було б піднести кожному співробітнику нехай невеликий, але особистий подарунок? Така увага зазвичай викликає дуже тепле відповідне почуття, що позитивно позначається і на психологічному кліматі в колективі, і на ефективності праці персоналу.

Подарунок зовсім не обов'язково повинен бути дорогим - часом недорогий, але прикольний подарунок принесе набагато більше задоволення ! Загляньте в магазин цікавих подарунків, і у вас напевно не виникне проблем з вибором, настільки оригінально і симпатично все, що тут пропонується.

Турбота про людей і увагу до них - якості, які обов'язково повинен проявляти кожен керівник. Часом добре слово і презент до свята справлять більше ефекту, ніж пишне гуляння.