Придбання нового годинника може стати цілком пересічним подією, але тільки не в тому випадку, якщо це годинник Certina! Це один з найпрестижніших брендів серед швейцарських годинників, які століттями служать еталоном для всіх виробників годинників у світі.

І справа не тільки в прекрасній якості, високої надійності і незрівнянному дизайні. Найкращою рекламою для бренду Certina стали випробування в екстремальних умовах. Те, що альпіністи підкорювали в них Еверест, теж досить непересічна подія. Але от кидання з вертольота і ув'язнення в хокейну шайбу на час тренування з повним правом можна назвати супер-екстремальним випробуванням, яке годинник витримали на п'ять з плюсом.

Не дивно, що бренду Certina довіряють, і в усьому світі він користується небувалим попитом. Чи могли уявити собі два брати-годинникаря, що створили скромну майстерню, що трохи більше ніж сто років їх дітище перетвориться на гіганта в області годинникової індустрії і одного з найбільш авторитетних виробників годин?

Однак компанія не зупиняється на досягнутому і залишається в числі лідерів по розробці нових моделей годинників, їх нового дизайну та створення годин для спеціальних застосувань (наприклад, для дайверів).

Продукцію компанії Certina характеризує велика різноманітність модельних ліній.


Certina - ідеальний вибір для ділових людей, як чоловіків, так і жінок. Незважаючи на підкреслену скромність, вони виглядають дуже респектабельно і чудово підходять на роль іміджевого аксесуара.

У чоловіках ці години підкреслюють мужність, а в жінках - жіночність, адже жіночі моделі годинника Certina, які пропонує наш інтернет магазин годин, виглядають дуже граціозно. Сьогодні годинник certina київ робить доступним і для вітчизняних споживачів.

Приєднуйтесь до успішним і впевненим у собі людям, зап'ястя яких прикрашають годинник Certina! Вони вміють цінувати якість у всіх його проявах і завжди вибирають краще. А найкраще при виборі годинника - це, безумовно, Certina. І дуже може бути, що ваші онуки, яким ці години перейдуть у спадок, будуть захоплюватися їх точним ходом.